М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lol1027
lol1027
01.11.2020 09:51 •  Биология

Проект з біології на тему покритонасінн ​

👇
Ответ:
Farzaney
Farzaney
01.11.2020

Объяснение:

Найхарактернішою ознакою цих рослин є наявність квітки та зав'язі, що оточує ...

Слайд 3

Найхарактернішою ознакою цих рослин є наявність квітки та зав'язі, що оточує насіння. Покритонасінні посідають найважливіше місце поміж усіх сучасних рослин. Це найпоширеніша в сучасну геологічну епоху група рослин на земній кулі. Вона є домінуючою на суші та найважливішою за тією роллю, яку представники цієї групи відіграють у загальному колообігу речовин. Хлібні, круп'яні, овочеві та плодові культури, величезна кількість деревних, волокнистих, дубильних, олійних, кормових, медоносних, декоративних та інших рослин — все це покритонасінні. Вони постійно супроводжують нас у всіх кліматичних зонах, зростають у найрізноманітніших рослинних угрупованнях, в низинних і гірських регіонах, на суші й у воді.

Серед квіткових рослин є організми, найбільші за розмірами не тільки серед ро...

Слайд 4

Серед квіткових рослин є організми, найбільші за розмірами не тільки серед рослинного, а й усього органічного світу. Вони можуть досягати 150 м заввишки (наприклад, евкаліпти з родини Миртових), мати стовбури завтовшки майже 20 м (як у баобаба з родини Баобабових) та стебла завдовжки 200 м і більше (як у ротангових пальм з родини Пальмових)

Водночас серед квіткових є і надзвичайно дрібні організми (наприклад, ряски) ...

Слайд 5

Водночас серед квіткових є і надзвичайно дрібні організми (наприклад, ряски) — рослини з нескладною будовою, плаваючі однодольні, часто завбільшки до 1 см. Отже, сьогодні на уроці ми почнемо знайомитися з відділом рослин, які називаються Покритонасінні.

План Загальна характеристика покритонасінних рослин. Класифікація покритонасі...

Слайд 6

План Загальна характеристика покритонасінних рослин. Класифікація покритонасінних.

Квіткові рослини найбільш високоорганізована група, вони найскладніші з усіх ...

Слайд 7

Квіткові рослини найбільш високоорганізована група, вони найскладніші з усіх рослин за будовою, розвитком і процесами, які в них відбуваються. Нарешті, це наймолодша група: вона почала свою переможну ходу по нашій планеті в першій половині крейдяного періоду, коли інші основні групи рослинного світу вже повністю сформувались, а деякі з них на той час почали вимирати або й зовсім вимерли. Слід зазначити, що квіткові рослини і за кількістю видів, родів та родин перевершують всі групи рослинного світу, разом узяті. Тепер налічується щонайменше 250 000 видів квіткових рослин. Вони складають майже 13 000 родів і 533 родини. Квіткові рослини забезпечують життя більшості тварин суші. Поясніть, чому?

Вегетативні органи квіткових рослин досягають найбільшої складності га різном...

Слайд 8

Вегетативні органи квіткових рослин досягають найбільшої складності га різноманітності своєї будови. Так, коренева система може бути стрижнева або мичкувата, а в особливих випадках додаткові корені перетворюються у повітряні, дихальні, опорні тощо. Коренева система, крім звичайних функцій (прикріплення до субстрату і всмоктування води з мінеральними речовинами), може виконувати ще й функцію запасання поживних речовин. Зміна функції спричиняє зміну будови органа (наприклад, потовщення коренів у моркви, буряка та ін.). Стрижнева коренева система Мичковата коренева система

Стебло разом з листками утворює пагін. Він зазвичай добре розвинутий і може б...

Слайд 9

Стебло разом з листками утворює пагін. Він зазвичай добре розвинутий і може бути дерев'янистим чи трав'янистим, багаторічним чи однорічним; різноманітним за характером росту (прямостоячим, лежачим, повзучим, висхідним, чіпким, витким тощо), виповненим чи порожнистим; округлим, три -, чотиригранним у поперечному розрізі; з шипами та волосками і т. п. Частими є видозміни стебла і взагалі пагона як надземного (у вигляді колючок, вусиків тощо), так і підземного (у вигляді столонів, бульб, кореневищ, бульбоцибулин і цибулин). Рідко стебло буває слабкорозвинутим, і листки розміщуються на вкороченому пагоні у вигляді листкової розетки (у подорожника, кульбаби, дворічників на першому році їхньої вегетації тощо). Видовжені та вкорочені стебла пагонів 1-соняшник 2-подорожник

4,8(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

В решении.

Объяснение:

Упростить:

(5b-1)/(3b²-3) + (b+2)/(2b+2) - (b+1)/(b-1);

Чтобы найти общий знаменатель, нужно смотреть ВСЕ знаменатели ВСЕХ дробей:

(3b²-3) = 3(b²-1) = 3(b-1)(b+1);

(2b+2) = 2(b+1);

(b-1) = (b-1).

Очевидно, что общий знаменатель  2*3(b-1)(b+1) = 6(b-1)(b+1).

Пишем над числителями дополнительные множители:

[2*(5b-1) + 3(b-1)*(b+2) - 6(b+1)*(b+1)] /  [6(b-1)(b+1)]

Раскрыть скобки:

(10b-2+3b²+3b-6-6b²-12b-6) /  [6(b-1)(b+1)]

Привести подобные члены:

= (-3b²+b-14)/[6(b²-1)]=

= - (3b²-b+14)/[6(b²-1)].

4,4(18 оценок)
Ответ:
doge232
doge232
01.11.2020

Відповідь:

Прямокрилі комахи - це загін новокрилих з неповним перетворенням, який включає в себе сарану, цвіркунів і коників. Вони є комахами з неповним перетворенням. Це означає, що личинки, що виходять з яєць, мають точно такий вид, як дорослі представники. Тільки набагато менше в розмірах. Також у личинок не розвинулися крила, а в іншому тільки що вилупилися прямокрилі - це точна копія своїх батьків. І харчуються вони також як і дорослі особини. У загоні прямокрилих комах налічується 20 000 видів.

Прямокрилі вважаються однією з найвідоміших груп комах. І зовсім не тому, що кожен з нас знає коника або цвіркуна. Серед їхніх представників багато тих, які приносять шкоди сільському господарству. Ще з давніх записів відомо про згубну діяльності сарани, яка знищила великі площі посівів, після себе залишаючи тільки голу землю.

І сьогодні сарана представляє величезну проблему для людини. Вона дуже швидко розмножується. У пошуках їжі, великі сім'ї цих комах перелітають з місця на місце, нагадуючи зовні справжні хмари. На своєму шляху вони знищують абсолютно всі рослини до кореня.

Найвідомішим ворогом для садівників і городників є капустянка. У неї потужні копальні ноги, якими вона проробляє ходи в грунті для пошуку їжі: підземних їстівних частин рослин. Це призводить до того, що верхня частина рослини гине. Діяльність цієї комахи іноді має величезні масштаби. Капустянка може завдати непоправної шкоди врожаю.

Розрізняють Лялечки: вільні (відкриті), придатки яких не спаени з тілом; покриті, наділені кутикулярним чохлом з рельєфом не відділених від тіла придатків; приховані (або Пунар), які під несброшенная і прийняла форму барильця кутикулою личинки останнього віку приховують типову вільну К. У деяких комах з неповним перетворенням (червеці - самці, білокрилки, трипси) необхідність радикальних перетворень організації німф в організацію імаго веде до розвитку покояться фаз , порівнянних з лялечкою.

Пояснення:

4,4(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ