Объяснение:
В первом объяснении говорится о том, о чём говорил ещё Дарвин:"Выживает наиболее при ". Полезные мутации живым организмам переносить воздействие окружающей среды. Это высказывание абсолютно правильно.
Насчёт второго высказывания я могу сказать, что оно неверно. Эволюцией никак нельзя управлять, шанс на мутации есть всегда. Да, бесспорно, человек занимается селекцией, выращивает нужные ему живые организмы, но люди не могут следить за каждым существом и как я уже говорил, никто не отменял генные и геномные мутации, так что эволюция никак не может управляться человеком.
Гаметофіт — це статеве покоління живих організмів. У рослин йде цикл життя, що змінюється від спорофіту у гаметофіт. Гаметофіт переважає над спорофітом тільки у мохоподібних та водоростей. Часто гаметофіт не буває самостійним, а живе разом із спорофітом або залежить від нього. Статеві клітини у більш високоорганізованих груп водоростей розвиваються в спеціальних органах статевого розмноження (гаметангіях): яйцеклітини в архегоніях, сперматозоїди — в антиридіях. Статевий процес відбувається у формі кон'югації — злиття протопластів двох вегетативних клітин гетероталічних особин. Спори і гамети можуть розвиватися в клітинах однієї й тієї самої особини, але в деяких випадках ігається розвиток спор на одній, а гамет — на іншій. Особина, на якій розвиваються спори називається спорофітом, а та, на якій утворюються гамети, — гаметофітом. Гаметофіт буває двостатевий і одностатевий. Ядра спорофіта мають диплоїдний набір хромосом, ядра гаметофіта — гаплоїдні. У найбільш високоорганізованих водоростей (і у всіх вищих рослин) є чітко виражене чергування поколінь — покоління, яке розмножується статевим шляхом (гаметами), і покоління, що розмножується нестатевим шляхом (спорами). Гаметофіт продуктує гамети, що зливаються з утворенням зиготи, з якої виникає диплоїдний спорофіт і т. д.
ответ:дощовий черв'як звичайний
Объяснение: