М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Walker95
Walker95
24.06.2020 15:39 •  Биология

Біотичним чинником є А) бактерії; Б) вологість; В) освітленість; Г) температура.​

👇
Ответ:
avinokurova3alina
avinokurova3alina
24.06.2020

Объяснение:біотичні, це ті що під впливом живої природи або людини, значит бактеріі

4,7(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nataliyapotehi
nataliyapotehi
24.06.2020

Объяснение:

Звичайно ж, тривалість життя тварин багато в чому залежить від умов утримання та годівлі тварин. Зазвичай у домашніх тварин тривалість життя більше ніж у бродячих того ж виду. Багато тварин в зоопарках живуть довше своїх "вільних" родичів, завдяки тому, що за їх харчуванням і умовою їх утримання уважно стежать фахівці. Однак трапляється й так, що в неволі тварини живуть менше ніж у природі. Так відбувається з екзотичними тваринами, власники яких часто не інформовані про правила догляду за ними.

Середня тривалість життя кішок становить 10-15 років. У силу різних причин бродячі коти живуть набагато менше: 3 — 5 років. Зустрічаються і кішки довгожителі. Так, за даними книги рекордів Гінесса, найдовше відомих домашніх кішок, по 34 роки, прожили плямиста кішка Ма з Великобританії і кіт Гранпа Рекс Ален із США.

На відміну від кішок, середня тривалість життя собак сильно розрізняється залежно від породи. Найменша тривалість життя у тих порід собак, які мають великі розміри, а найбільша — у "маленьких" порід. Наступні дані наочно підтверджують це:

Середня тривалість життя

Американський стаффордширський тер’єр становить близько 13 років;

Англійських бульдогів — 8-10 років;

Англійських спанієлів — 10-14 років;

Аргентинських догів — 13-15 років;

Бассетів — 9-11 років;

Боксерів — 10-12 років;

Великих пуделів — 15-17 років;

Німецьких догів — 7-8 років;

Німецьких вівчарок — 10-14 років;

Ротвейлерів — 9-12 років;

Такс — 12-14 років;

Чи-хуа-хуа — 15-17 років;

Ердельтер’єрів — 10-13 років.

Життя гризунів зазвичай не так тривала, як життя кішок і собак.

Миші живуть в середньому — 1-2 роки, хоча деякі особини досягають 5-6 років;

Щури живуть 2-3 роки, зустрічаються щури-довгожителі, чий вік сягає 6 і більше років, разом з тим, багато щурів помирають молодими.

Хом’ячки живуть 1,5-3 роки;

Морські свинки живуть 6-8 років;

Шиншили живуть 15 років;

Бурундуки живуть 10 років і більше;

Кролики живуть в середньому до 12 років.

Середня тривалість життя коней становить 20-25 років.

4,6(25 оценок)
Ответ:

Відповідь:

1. Від народження до одного року – раннє немовля. Це період початкового пристосування, початкової адаптації.

2. Від 1 до 3 років - власне немовля. Один з найплідніших і найінтенсивніших періодів накопичення дитиною соціального досві­ду, становлення фізичних функцій, психічних властивостей і процесів.

3. Від 3 до 6 років – раннє дитинство – період переходу до дитинства, інтенсивного накопичення соціально значимого досвіду в соціальному просторі, формування основних рис характеру і ставлення до навколишнього світу. Всі три періоди — від народження до 6 років — називають ще перед-дошкільним або дошкільним. Систематичне навчання в дитячому садку і школі для багатьох дітей починається з 6 років. Воно здійснюється з урахуванням того, що психофізіологічна, морально-вольова готовність дітей - до систематичної навчальної праці, інтелектуальної, фізичної, емоційної напруги наступає до 7 років.

4. Від 6 до 8 років – власне дитинство. В цей період завер­шується початкове визрівання фізіологічних і психологічних структур головного мозку, здійснюється подальше накопичення фізичних, нервово-фізіологічних та інтелектуальних сил, які забезпечують готовність до повноцінної систематичної навчальної праці.

5. Від 8 до 11 років – перед-підлітковий період – час зрілого дитинства, накопичення фізичних і духовних сил для переходу до отроцтва. Разом з періодом дитинства цей період має ще й назву молодший шкільний вік.

6. Від 11 до 14 років – отроцтво, підлітковий вік – новий якісний етап у становленні людини. Найхарактернішими рисами його є: з точки зору фізіології - статеве дозрівання, психології – особистісна самосвідомість, свідомий вияв індивідуальності. Цей період називають ще середнім шкільним віком.

7. Від 14 до 18 років — юнацький вік – період завершення фізичного й психічного дозрівання, соціальної готовності до суспільно корисної продуктивної праці і громадянської відповідальності. Дівчата і юнаки — старші школярі – отримують певну підготовку в галузі психології та етики сімейного життя

4,4(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ