Меры для борьбы первое: мытьё рук.
Мыть руки часто, часто не надо и не надо мыть руки какой-то химией: Например средства для мытья ванны, раковины и т.д
Второе: не надо есть грязные продукты
перед тем как есть овощи, фрукты и другие продукты нужно их в начале помыть, но есть продукты которые нельзя мочить в воде: Например малина и др.
Третье: не стоит трогать лицо после того как потрогал землю
Ведь в земле много бактерий, ведь мы так раз носим заразу по своему организму. И не в коем случае нельзя лизать трубы, турники, качели и т.к и зимой не рекомендуеца
Объяснение:
Ну старался
Хатній горобець – товариський, компанійський птах, веде денний б життя. На ночівлю зграї горобців влаштовуються в густих заростях чагарників, а весь денний час присвячують пошукам їжі, жваво стрибаючи по землі та гілках. ... Горобці – прудкі літуни, але часто відпочивають, сідаючи на гілки дерев або карнизи будинків.Горобець є невибагливим птахом. Першою його їжею було насіння. Горобець їсть його й тепер, але, окрім цього, він звик до корму, який отримує від людей - хлібних крихт, частинок овочів.
Він скльовує бруньки з фруктових дерев, а іноді їсть і насіння зернових культур. Поширитися по всьому світу хатньому горобцеві до його вміння пристосовуватися до будь-яких умов. Коли коней, що працювали в полі, замінили трактори, горобці втратили важливе джерело харчування,
Адже вони звикли викльовувати з кінського гною неперетравлені зерна вівса. Проте незабаром горобці знайшли нове джерело їжі - почали викльовувати насіння із землі під час сівби. У період гніздування горобці „відпрацьовують" настину нанесених збитків: пташенятам приносять не зерно, а дрібних комах, в основному тлю. удачи)
А бацилла со жгутиками - форма палочковидные со жгутиками
В похожа на спириллу - форма спиралевидные
С вибрионы -форма изогнутые (За ответ не ручаюсь)
Д кокки (стрептококки) -формы шаровидные