М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ashueva1919
ashueva1919
21.12.2021 09:18 •  Биология

Підкресли речовини як виробляють хвойні рослини наших лісів смола,живиця,агар-агар,фітонициди,бальзами , ефірні олії,пектини

👇
Ответ:
BEAR58
BEAR58
21.12.2021

Фітонциди.

Пояснення:

Хвойні ліси виділяють у повітря велику кількість кисню та особливих, згубних для бактерій, летких речовин, які називаються фітонцидами. Наприклад, 1 га соснового лісу виділяє за рік 5,6 т кисню та понад 0,5 т фітонцидів.

4,8(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lizayka2001
lizayka2001
21.12.2021

Дихання- люди дихають кожну хвилину, кожен день. Вдихають кисень а видихають вуглекислий газ, сучасні автомобілі та інші прилади сильно забруднюють повітря. Тому не слід вирубувати дерева та знищувати рослини, (оскільки вони виробляють кисень )може колись вони нас і врятують. Ріст і розвиток-  Людина(та й не тільки) від самого народженя кожну секунду росте і розвивається. Це одна із головних ознак живого організму. Рух- це життя, без руху не можливе існування не те що людини, а взагалі світу. Розмноження- люди розмножуються, їх число збільшується кожну секунду, кожен день. Без розмноження не можливе життя. Подразливість- Доторкнувшись наприклад до гарячої праски, (думаю в кожного таке було )нервові клітини сприймають подразники, перетворюють їх в імпульси та подають ці імпульси до мозку. Який швидко реагує та дає відповідь на подразник. Таким чином ми не згораєм доторкнувшись до праски.  Фух закалєбалась писати. ПИСАЛА САМА, ВОЗМОЖНО НЕ ПРАВИЛЬНО БО Я НЕ ВОНДЕР.

4,7(67 оценок)
Ответ:
Праемпт
Праемпт
21.12.2021

Розмноження:

Розмножуються лишайники здебільшого вегетативно (ділянками тіла; у деяких з'являються спеціальні утвори: різно­манітні за формою вирости верхнього корового шару - клітини водоростей, які оточені гіфами - сильний вітер, рясний дощ або тварини обламують і поширю­ють їх; в інших лишайників у серцевин­ній частині формуються мікроскопічні кульки з однієї чи декількох клітин водорості, оточених гіфами гриба, після дозрі­вання розривають коровий шар лишайнику і виходять назовні у вигля­ді порошкоподібного нальоту), але можуть роз­множуватись і статевим формуються особливі спори, у сприятливих умовах проростають, гіфи починають рости в усіх напрямках, коли знайдуть потрібний вид водорості чи ціанобакте­рії, гіфи обплутують водорість чи ціанобактерію та утворюють тіло лишай­ника).

Ріст:

Ростуть лишайники дуже повільно (за рік вони збільшуються лише на декілька міліметрів, листуваті та кущисті лишайники ростуть швид­ше, ніж накипні).

Тривалість життя:

Живуть лишайники довго - десятки та сотні років (довгожитель ризокарпон географічний).

4,5(38 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ