Объяснение:
Кәдімгі суықторғай, бозшымшық (лат. Pyrrhula pyrrhula) – құнақтар тұқымдасына жататын құс. Дене тұрқы 16 см, салмағы 32 – 34 г; төбесі, қанаты, құйрығы қара, мойнының үсті мен арқасы сұрғылт, бауыры (аталығында) қызғылт, ал аналығында қоңыр, сұр түсті. Бозшымшық Батыс Алтайдың қылқан жапырақты ормандарында кездеседі. Қыстап шығу үшін Орта Азияға, Қырымға, Қазақстанның оңтүстік аудандарына ұшып кетеді. Ағаш басына ұялап, бір жазда екі рет 4 – 7 жұмыртқа салып, оны мекиені 13 – 15 күн басып балапан шығарады. Олар 15 – 16 күнде ұядан ұшады. Бозшымшық әр түрлі ұсақ жәндіктерді, ағаш тұқымын, бүршігін, жас жапырағын жейді. Үні әуезді, сондықтан оны үйде де ұстайды.[2
Молочні продукти, якість яких можна перевірити за до нфрачервоних аналізаторів молока, ультразвукових аналізаторів молока, тестів на антибіотики в молоці в асортименті представлених в каталозі Укрвет, грають важливу роль в нашому раціоні. Вони дуже важливі для організму, оскільки є джерелом маси життєво необхідних поживних речовин. Вони у свою чергу беруть участь у формуванні тканин шкіри й мускулатури, будові кісток і зубів. У самому молоці міститься весь комплекс цінних для організму дитинчати жирів, білків, вуглеводів, вітамінів і солей. Навіть вода в цьому продукті є в необхідній для нього кількості. Однак через один-два дні молоко скисає. Чому і як відбувається цей процес?
Скисання молока
Процес скисання молока є надзвичайно складним. Все відбувається на мікробіологічному рівні коштом присутніх у продукті молочнокислих бактерій. Для них молоко служить ідеальним середовищем для харчування і розмноження. Коли його зберігати у звичайних умовах, без холодильника, при кімнатній температурі, то присутні в ньому бактерії починають посилено розмножуватися. При цьому як енергію вони активно застосовують компоненти молока, такі як білки, жири й вуглеводи. В цьому і полягає причина, чому молоко скисає.
Види бактерій
Існує безліч видів кисломолочних бактерій. Це переважно ацидо-, теро-, мезофільні й біфідобактерії. Їх існування ґрунтується на споживанні лактози й виробленні молочних кислот. Кожен тип бактерій виробляє конкретні види кисломолочних продуктів. Так, кефір утворюється під дією на молоко симбіозу кисломолочних бактерій і гриба.
1 метод моделирования
1 В хромосомах хранится определённая часть наследственной информации.
2 Ген – это участок молекулы ДНК, которая кодирует один определённый белок.
3 в неполовой - 8, в половой - 4