М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
0rus0
0rus0
07.03.2021 07:15 •  Биология

1. полость тела аскариды 1) отсутствует 2) называется первичной 3) называется вторичной 4) называется смешанной 2. назовите структурный компонент клеток человека, в котором происходит клеточное дыхание 1) эндоплазматическая сеть 2) лизосома 3) митохондрия 4) рибосома 3. защиту инфузории от хищников выполняют 1) специальные реснички 2) трихоцисты эктоплазмы 3) сократительные вакуоли 4) стрекательные капсулы эндоплазмы 4. к числу голосеменных не относятся 1) ель 2) гинкго 3) маршанцию 4) кипарис 5. сложившаяся на данной территории совокупность видов растений носит название 1) биоценоз 2) фитоценоз 3) биогеоценоз 4) зооценоз 6. видовой состав травянистой растительности в еловом лесу прежде всего зависит от 1) недостатка минеральных веществ в почве 2) низкого уровня освещения 3) отсутствия ветра под кронами елей 4) всех перечисленных 7. к компонентам внутренней среды относятся 1) желчь 2) поджелудочный сок 3) лимфу 4) слизь, покрывающую стенку желудка 8. назовите белок, составляющий основу тромба, образующегося при свертывании крови 1) коллаген 2) миозин 3) фибрин 4) тромбин 9. укажите вещество (соединение), которое поражаются вирусом спида 1) эритроциты 2) в- лимфоциты 3) нейтрофилы 4) т- лимфоциты 10. какая из нижесказанных жидкостей непосредственно взаимодействует с клетками разных органов 1) кровь 2) сыворотка 3) плазма 4) тканевая жидкость 11. назовите ткань, к которой относятся клетки, из которых образованна стенка легочных пузырьков- альвеол 1) соединительная 2) гладкомышечная 3) эпителиальная 4) поперечно-полосатая мышечная 12. при определенных условиях у водолаза в крови образуются пузырьки газа, являющиеся причиной кессонной болезни. назовите эти условия 1) медленный подъем с глубины на поверхность 2) быстрый подъем с глубины на поверхность 3) медленный пуск на большую глубину 4) быстрый спуск на большую глубину 13. нервная системы хордовых формируется 1) из энтодермы на спинной стороне зародыша 2) из энтодермы на спинной стороне зародыша 3) из энтодермы на брюшной стороне зародыша 4) из эктодермы на брюшной стороне зародыша 14. одним из наиболее зоологических открытий xx века является поимка живой 1) двоякодышащей рыбы 2) хрящевой рыбы 3) кистеперой рыбы 4) панцирной рыбы

👇
Ответ:
Лиля4032
Лиля4032
07.03.2021
1) 1; 2) - ; 3) 1 ; 4) - ; 5) 3 ; 6) 2 ; 7) 3 ; 8) 4 ; 9) - ; 10) 4 ; 11) - ; 12) 2 ; 13) - ; 14) - 
4,7(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
wiiiikkkkaaa
wiiiikkkkaaa
07.03.2021

Вечеря – це один з основних прийомів їжі. Саме тому не варто пропускати її або використовувати шкідливі продукти для приготування вечері. Потрібно намагатися знаходити час на приготування здорової їжі та правильне харчування, адже це безпосередньо впливає на роботу організму та самопочуття.

Хоча вечеря і справді має бути легша, ніж інші прийоми їжі, вона впливає на багато процесів, які відбуваються в організмі під час сну.

Проблема в тому, що багато людей не знає про продукти, які не можна їсти перед сном. Як наслідок, вони перенавантажують організм, а це може призвести до негативних наслідків.

Вам здається, що можна що-небудь перекусити перед сном втамувати голод. Проте їжа суттєво впливає на травлення та метаболізм.

Як уникнути такої ситуації? Для початку потрібно знати, які продукти шкідливі, якщо їсти їх на вечерю.

Читайте далі, щоб дізнатися більше!

4,6(18 оценок)
Ответ:
Дайяник
Дайяник
07.03.2021

§

НАУЧІННЯ ЛЮДИНИ - це накопичення індивідуального досвіду в процесі взаємодії організму із середовищем. Завдяки научінню у тварин і людини формується набута поведінка. Для тварин научіння є лише процесом зміни досвіду з метою пристосування до середовища. А в людини окрім цього механізму існує ще научіння, спрямоване на засвоєння соціального досвіду з використанням мови.

Таблиця 43. ВИДИ НАУЧІННЯ ЛЮДИНИ

Назва

Суть

І. Пасивне научіння - організм пасивно реагує на подразники з формуванням мимовільних змін поведінкових реакцій

1. Звикання (негативне научіння)

Научіння, унаслідок якого зникає реакція на певний подразник, що повторюється (наприклад, звикання до шуму машин за вікном)

2. Закарбування (імпринтинг)

Научіння, під час якого в кризові періоди розвитку добре запам'ятовується вперше побачене (наприклад, закарбування новонародженим образу матері)

3. Вироблення умовних рефлексів

Научіння, завдяки якому формується поведінкова реакція на певний умовний подразник (наприклад, на запах їжі виділяється слина)

ІІ. Активне научіння - научіння шляхом активної взаємодії із середовищем, завдяки чому виникають нові поведінкові реакції

1. Научіння шляхом спроб та помилок

Научіння шляхом випадкового виявлення зв'язку подразника з реакцією (наприклад, вміння їзди на лижах потребує багато спроб та падінь)

2. Наслідування

Відтворення людиною рухів та вчинків інших людей (наприклад, научіння вимовляти звуки чи працювати з ноутбуком)

ІІІ. Пізнавальне научіння - найскладніше научіння із застосуванням мислення

1. Мимовільне (латентне) научіння

Научіння, що формує готовність людини до практичного виконання дії (наприклад, зорові враження дошкільнят є основою для гарного сприйняття математичних дій)

2. Миттєве научіння, або осяяння (інсайт)

Раптове знаходження розв'язку якоїсь ситуації (наприклад, історія відкриття Архімедом закону гідростатики)

3. Научіння шляхом міркувань

Поповнення досвіду шляхом зіставлення явищ та формулювання висновків (наприклад, міркування під час розв'язування задачі)

Научіння слід відрізняти від навчання як організованої форми активності, спрямованої на засвоєння знань, формування умінь та навичок.

Отже, різні види научіння забезпечують формування набутих проявів поведінки у відповідь на зміни умов існування.

Які особливості розумової діяльності людини?

РОЗУМОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЮДИНИ - діяльність, спрямована на поповнення досвіду із залученням пізнавальних форм научіння. Цей компонент набутої поведінки має суспільну природу, оскільки забезпечує пристосовуваність людини до життя в суспільстві та опирається на досвід, нагромаджений попередніми поколіннями.

У тварин (дельфіни, примати, воронові птахи, восьминоги) існує подібна діяльність, але вона ма ший характер. Науковці називають її елементарною розумовою діяльністю, або розсудливою діяльністю. Тварини з розвинутою нервовою системою здатні вловлювати зв’язки між явищами зовнішнього світу лише тоді, коли їх безпосередньо відчувають за до зору, слуху, нюху тощо. Вони можуть використовувати ці зв’язки в новій ситуації для побудови поведінкового акту лише на інстинктивній основі. Про розсудливу діяльність тварин свідчать такі ознаки: екстраполяція (здатність передбачати хід якої-небудь події завдяки встановленню най ших зв’язків між явищами), використання знарядь праці та складні системи спілкування.

4,5(28 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ