1. Міцний хітиновий покрив -зоннішній скелет. 2. Тіло поділене на голову, груди і черевче. На голові є пера вусиків. пара фасеткових очей. На крудях є крила 3. Три пари ходильних ніг. 4. Органами дихання є трахеї. 5. Кровоносна сестема не замкнена 6. Органи виділення - мальпігієві судини
За останні 10 років в Україні виконано 949 трансплантацій нирки, печінки, серця, підшлункової залози. З них 394 трансплантації проведено в НІХТ ім. О.О.Шалімова, що становить 41,5% від усіх трансплантацій в Україні. Також за останні 10 років в Україні зроблено 97 трансплантацій печінки, з яких — 94 пересадки частини печінки від живого родинного донора в НІХТ ім. О.О.Шалімова і 3 трансплантації трупної печінки в Запорізькому центрі трансплантації під керівництвом А.С. Никоненко. З 94 трансплантацій частини печінки від живого родинного донора в половині випадків трансплантації виконані дітям віком від 5 міс до 18 років. В середньому в НІХТ ім О.О.Шалімова проводиться 12-13 трансплантацій печінки в рік. Однак, потреба в пересадці печінки по Україні становить від 800 до 1200 трансплантацій щорічно. З 2010 по 2014 рр. в Україні виконано 612 органних трансплантацій, але щорічні потреби в трансплантації органів в країні в сотні разів перевищують ці цифри. У світі на сьогоднішній день відзначається зростання трансплантаційної активності, прогрес в організації донорського процесу, оптимізація консервування органів, розширення показань до донорства, нові підходи в оперативній техніці, розширення переліку органів, що пересаджуються, нові підходи до імунологічного моніторингу, застосування нових імуносупресантів і протоколів.
Дети которые учатся во вторую смену то есть во второй половине дня после двенадцати до вечера устают гораздо больше чем те дети которые учатся в первую смены. Вызвано это тем что дети которые ходят в школу в первую смену успевают после школы сделать уроки и еще погулять подышать свежим воздухом, а другие дети наоборот такую возможность упускают ведь приходят они из школы довольно поздно и им нужно сделать уроки а на прогулки времени уже не остается потому что надо ложиться спать , а утром детям совсем не до уроков утром пока они проснуться еще надо собраться в школу в итоге те которые ходят во вторую смену мало бывают на улице и дышат свежим воздухом а воздух стимулирует работу мозга.Поэтому в первую смену учиться гораздо лучше чем во вторую. (по себе знаю , сама учусь в первую а сестра учиться во вторую , кошмар полный )
2. Тіло поділене на голову, груди і черевче. На голові є пера вусиків. пара фасеткових очей. На крудях є крила
3. Три пари ходильних ніг.
4. Органами дихання є трахеї.
5. Кровоносна сестема не замкнена
6. Органи виділення - мальпігієві судини