М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
loric225p0cgrp
loric225p0cgrp
26.01.2020 01:49 •  Биология

Как называется проводящий элемент древесины?

👇
Ответ:
о23072005
о23072005
26.01.2020

древній камень или же менер

4,4(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ksenia20012002
ksenia20012002
26.01.2020

У лягушки хорошо развиты мышцы конечностей. Пищеварительная система: рот, пищевод, желудок, поджелудочная железа, печень. Особенность: у лягушки задняя кишка открывается не наружу, а в клоаку, туда же открывается мочеточник и выводные протоки органов размножения.

Дыхательная система: Лягушка дышит

легкими и кожей. Легкие в виде

мешков, воздух проникает через ноздри в ротовую полость, а оттуда уже в легкие. В целом легкие развиты слабо, поэтому кожное дыхание для лягушки также важно как и легочное. Погруженная в воду лягушка целиком переходит на кожное дыхание. Кровеносная система: сердце трехкамерное (желудочек и 2 предсердия), в правом предсердии только венозная кровь, левом только артериальная, а в желудочке смешенная. Головной мозг лягушки получает ЧИСТУЮ артериальную кровь, а все тело смешенную. 2 круга кровообращения.

Нервная система: головной мозг состоит из отделов: передний мозг, промежуточный мозг, средний мозг, мозжечок и продолговатый мозг. В можечке развит слабее чем у рыб.

Размножение: лягушки

раздельнополые, икрометание.))

4,7(4 оценок)
Ответ:
Aizere1111
Aizere1111
26.01.2020

Повітряні мішки амфібій роздуваються, коли тварина подає голос. Вони виконують функцію резонаторів.

Призивний спів самців має цілий ряд функцій. Спів самця (самки і самці збираються разом під час розмноження) допомагає самкам розпізнати самця свого виду, адже у період розмноження в околицях однієї водойми збирається зазвичай декілька видів. Деякі самки відкликаються на спів самця своєю піснею.Особливості поведінки земноводних

Ропухи та жаби – це тварини, яких надзвичайно часто використовують у лабораторних дослідженнях. Голосовий апарат їх добре вивчений. Повітряні мішки амфібій роздуваються, коли тварина подає голос. Вони виконують функцію резонаторів. Питання про слух у амфібій викликало свого часу чимало дискусій. Деякі науковці вважали, що вони глухі і не здатні чути звуки, які самі ж створюють. Однак, дослідження нейрофізіологів повністю заперечили це твердження. Отже, амфібії мають слух, хоча значно гірший ніж у риб чи наземних ссавців.

Структура звукового сигналу у земноводних значно складніша, ніж у співаючих комах: може змінюватися не лише частота, але й тембр, тривалість індивідуальних позивних і кількість повторів.

Призивний спів самців має цілий ряд функцій. Спів самця (самки і самці збираються разом під час розмноження) допомагає самкам розпізнати самця свого виду, адже у період розмноження в околицях однієї водойми збирається зазвичай декілька видів. Деякі самки відкликаються на спів самця своєю піснею. Частіше всього самець створює з до свого голосового апарату призивний крик, спрямований для самки, який вливається в загальний хор. Неоднорідний по тональності і тривалості звучання спів у кожного виду. Його чути на значні відстані.

4,8(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ