М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Danilkez
Danilkez
25.03.2023 07:49 •  Биология

Позначте тканину, з якої складаються жовтий кістковий мозок 1нервова
2залозистий епітелій
3сполучна
4хрящова

👇
Ответ:

Нервова

4,6(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ani32536
Ani32536
25.03.2023

1) Гетеротрофи не можуть самі синтезувати органіку. Вони забирають її у інших організмів.

2) Кровоносна система - це система судин, по яких циркулюють рідини.

3) Особливості будови покривів у тварин визначаються життя й тими функціями, що вони виконують. Захисне значення покривів пов’язане з певними речовинами, серед яких основними є мінеральні солі, віск, жири та складні вуглеводи. Клітини покривів можуть бути живими або мертвими і мають здатність до секреції речовин та утворення речовин-пігментів. На рівні тканин у складі покривів переважають епітеліальні та сполучні тканини. У багатоклітинних тварин функціонування покривів пов’язане із похідними шкіри, шкірними залозами, кровоносними судинами, чутливими й пігментними клітинами, шкірними м’язами та ін.

4)Перш за все це — плодовитість тварини:чим більше потомства тварина дає, тим менше живе. Крім того, тривалість життя залежить від розміру тварини, розміру її мозку та метаболічної активності. Наприклад, зазвичай менші за розміромтварини мають меншу, а більші за розміром — більшу тривалість життя.

4,8(62 оценок)
Ответ:
Сацуки001
Сацуки001
25.03.2023
Молодые побеги деревьев и кустарников покрыты кожицей. На более старых побегах кожица отсутствует, её клетки отмирают и отшелушиваются. Но ещё до того как это произойдёт, под кожицей образуется многослойная ткань - пробка. Клетки пробки мёртвые, заполнены воздухом, плотно прилегают друг к другу. С возростом толщина пробкового слоя увеличивается. В пробке есть особые образования - чечевички. Это рыхло расположенные клетки. По межклетникам чечевичек свободно проходят газы, поэтому они, как и устьица в листьях, обеспечивают газообмен покровных тканей.
4,6(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ