М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zac00
zac00
03.11.2021 07:14 •  Биология

7.Биогенез – теория возникновения живого из живого. а) абиогенез б) биогенез с) самозарождение 8.Климатические факторы: а) свойства почвы б) свойства воды и воздуха C) температура, влажность 9.Искусственная природная среда: а) леса б) сады ландшатные парки с) горы 10. Модель действительности, средств о свойствах, природных, хозяйственных и других объектов: а) географический план б) географическая картас) план объекта 11.Знаки, напоминающие основные черты изображаемого объекта: а) безусловные б) объязательные с) условные 12.Градусная сетка – это: а) система полюсов б) система широты и долготы с) система меридианов и параллелей 13.Невидимые линии, которые проводят условно параллельно экватору: а) экватор б) меридианы с) параллели 14. Расстояние, от экватора до заданной точки, выраженное вградусах: а) географическая Долгота б)географическая широта с) географическая паралле


7.Биогенез – теория возникновения живого из живого. а) абиогенез б) биогенез с) самозарождение 8.Кли

👇
Открыть все ответы
Ответ:
КсенияКэт
КсенияКэт
03.11.2021
Зимівля тварин переживання несприятливого зимового періоду тваринами помірних і холодних поясів. У безхребетних тварин пристосуваннями для переживання несприятливих зимових умов (пониження температури, скорочення довжини світлового дня, зникнення багатьох кормів) служать цикли розвитку; наприклад, комахи переживають зиму на одній з холодостійких, пристосованих до зимових умов фаз життєвого циклу: яєць (сарана, багато жуки, метелики), личинок (деякі жуки, цикади, бабки, комарі) або лялечок (багато метеликів). Пристосуванням до зимівлі є сплячка, характерна для деякихпойкілотермних тварин (безхребетних, риб, земноводних, плазунів), а також для ряду гомойотермних тварин (ссавців — ховрахів, бабаків, сонь, їжаків, кажанів і ін.); деяким ссавцем взимку властивий зимовий сон . що Не впадають в сплячку тварини — птиці, більшість ссавців і риб, деякі комахи — переселяються на зиму в ін. біотоп або в райони із сприятливішими кліматичними умовами і з достатньою кількістю їжі. Ці сезонні переселення найяскравіше виражені в деяких ссавців (кажанів, китів і ін.), ряду риб і особливо у птиць, більшість яких зимують в субтропіках і тропіках (див. Міграції тварин, Перельоти птиць ). У помірних і холодних широтах зимують переважно рослиноїдні і такі, що харчуються змішаною їжею птиці.
4,5(89 оценок)
Ответ:
3432714566
3432714566
03.11.2021
В оточенні води фосфоліпіди мають властивість організовуватись таким чином, що гідрофільні голови направлені назовні та контактують з водою, а хвости таким чином направлені всередину та контактують тільки з хвостами сусідніх фосфоліпідів. При цьому виникає два типи утворень: міцели — невеликі сферичні частинки, хвости напрямлені всередину; бімолекулярні шари, де хвости розташовані між двома шарами гідрофільних голів. Окремим випадком бімолекулярного шару є ліпосоми, що беруть участь у клітинному піноцитозі.
4,6(28 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ