М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MariNika2000
MariNika2000
21.08.2020 07:53 •  Биология

Назовите основные физиологические функции человека

👇
Ответ:
IvanDremin1
IvanDremin1
21.08.2020

Обмен веществ, раздражимость и возбудимость, рост и развитие, размножение и при .

4,5(70 оценок)
Ответ:
ogurtsov2001
ogurtsov2001
21.08.2020

Быстрота, сила, ловкость, выносливость, гибкость.

4,5(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
viiiiiiiiiiii
viiiiiiiiiiii
21.08.2020

Грибы играют важную роль в круговороте веществ вприроде - они разлагают органические соединения до неорганических (минеральных), которые могут в дальнейшем усваиваться растениями. Почвенные грибыиграют огромную роль в почвообразовании - обогащают его гумусное (плодородный) слой. Многие животные питаюся грибами. В жизни человека грибы используются часто в медицинских целях. С плесневых грибов (пенициллы, аспергил) получают антибиотики - лекарства, которые используют при многих заболеваниях. С спорыньи (паразитических грибов на злаковых растениях) получают вещество, которое подавляет рост клеток злокачественных опухолей. Широко используют дрожжи в хлебопечении, виноделии, пивоварении и производстве спирта. Особые дрожжи используют при изготовлении кефира и кумыса. Среди плесневых грибов есть такие, которые применяют при изготовлении твердых сыров. также существуют виды грибов, которые вредят хозяйству и здоровью человека. Значительный ущерб наносят грибы-разрушители древесины и грибы, поражающие злаковые, снижая их урожаи (парша яблонь и груш и другие). Грибы вызывают заболевания у животных и людей (молочница, парша, стригущий лишай и др.).

Объяснение:

4,4(46 оценок)
Ответ:
Nastyushan2018
Nastyushan2018
21.08.2020

Відповідь:

Пояснення:

Біологічна класифікація

Клас: Плазуни (Reptilia)

Ряд: Крокодили (Crocodylia)

Родина: Алігаторові (Alligatoridae)

Зовнішній вигляд

Однин з найбільших видів крокодилів у світі. Довжина тварин в середньому від 2 до 5,5 м. Вага самиць 120–200 кг, самців – до 600 кг.

Форма тіла у нільських крокодилів подовжена, дещо сплощена. Кінцівки короткі. На довгих і сильних щелепах знаходиться шість десятків зубів. Очі, вуха і ніздрі розташовані високо на голові, завдяки чому рептилія може тривалий час перебувати у воді, виставивши назовні лише свою масивну морду. Тіло вкрите щільною шкірястою лускою, в верхній частині блідо-коричневого, сірого або зеленуватого, а на нижній частині тулуба – жовтуватого кольору. На спині і хвості – темні смуги. Молоді тварини більш темного кольору, ніж особини старшого віку.

Ареал б життя

Вид поширений майже по всій території Африки (від Єгипту й далі на південь Африки), крім її північної частини і пустельних районів Сахари. Нільські крокодили населяють береги рік і озер, ведуть напівводяний б життя. Вночі тварини найчастіше відпочивають на мілководді, пік активності припадає на світлий період доби. Вони чудово плавають, а на суші – повзають, ходять і навіть бігають.

Живлення

Склад раціону нільських крокодилів залежить від їх віку та розмірів. Новонароджені крокодили живляться комахами, дрібною рибою, ракоподібними та земноводними. По мірі зростання, в раціоні крокодила збільшується кількість більш крупних об’єктів для полювання, таких як птахи, черепахи, крупна риба, ссавці.

Щелепи крокодилів непридатні до жування, тому вони або ковтають здобич, або відривають від неї шматки.

Розмноження

Статевої зрілості нільські крокодили досягають в 9–10-річному віці. В період розмноження (терміни якого залежать від регіону мешкання) самці влаштовують між собою ритуальні бійки. Паруються нільські крокодили зазвичай на мілководді.

Після спарювання самиця готує гніздо у вигляді ями в прибережному піску до 50 см в глибину, куди відкладає від 30 до 70 яєць білого кольору. Інкубаційний період триває 90–100 діб, від час якого самиця не відділяється далеко від гнізда, та ретельно його охороняє. По закінченню інкубаційного періоду самиця допомагає малюкам дістатися мілководдя. Маленькі крокодили проводять під опікою самиці до двох років.

Природоохоронний статус

Вид знаходиться в Червоному списку Міжнародного союзу охорони природи (LC – у найменшій загрозі), занесений до переліку СІТЕС (додаток I).

У Київському зоопарку нільський крокодил мешкає в екологічному модулі на експозиції «Острів звірів».  

4,5(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ