1. Названия препарата «нервная ткань» (указать то место, откуда она была взята для наблюдения).
2. Тип ткани – специализированная ткань эктодермального происхождения.
3. Центральная нервная система, периферическая нервная система (в т.ч. автономные нервные структуры) – выбрать ту часть, откуда был взят препарат!
4. Нервные клетки (нейроны) – отростчатые клетки, являющиеся морфофункциональной единицей нервной системы
5. ответ на вопрос кроется под линзами микроскопа.
6. Звездчатые клетки с большим количеством отростков, ядро с большим количеством ядерных пор. Два типа отростков – дендриты и аксон.
7. В состав межклеточного вещества входят лимфа, волокна и органический матрикс.
8. Настоящий исследователь рисует сам.
Удачи в наблюдениях!
1)Термін «біологія» вперше вжив 1797 р. німецький професор анатомії Теодор Руз (1771–1803), пізніше 1800 р. термін застосував професор Дерптського університету Фрідріх Бурдах (1776–1847), а 1802 р. — Жан Батист Ламарк (1744–1829) Лудольф Тревіранус (1779–1864)
2)біологічними
3)Молекулярна біологія — наука, що вивчає біологічні процеси на рівні біополімерів — нуклеїнових кислот і білків та їх надмолекулярних структур. Морфологія — наука, що вивчає форму та структуру організму.
4)Цитологія — розділ біології, що вивчає живі клітини, їхні органоїди, будову, функціонування, процеси клітинного розмноження, старіння та смерті.
5)Науки, що ведуть дослідження на цьому рівні
Генетика популяцій
Теорія еволюції
Екологія
6)Науки, що ведуть дослідження на цьому рівні
Біохімія
Біофізика
Молекулярна біологія
Молекулярна генетика
7)Історичний метод — метод дослідження, заснований на вивченні виникнення, формування та розвитку об'єктів у хронологічній послідовності.
8)На відміну від методу , експериментальний метод передбачає навмисне втручання експериментатора у природу, що дозволяє встановити наслідки від впливу тих, чи інших факторів на об'єкт дослідження. Метод може застосовуватись як у природних умовах, так і лабораторних.
9)моніторинг–система постійного за явищами і процесами, що проходять в навколишньому середовищі і суспільстві, результати якого служать для обґрунтування управлінських рішень по забезпеченню безпеки людей та об'єктів економіки.
10)Статистичне моделювання— це спрощений, математично-формалізований іб апроксимації якого-небудь випадкового явища чи процесу. Об'єктом моделювання виступає статистична сукупність, в якій реалізується закономірність. При наявності даних, отриманих з , можна обчислити статистичні відношення між величинами, використовуючи регресійний аналіз або інші статистичні методи.
11). Факт.
2. Наукові поняття.
3. Наукова проблема.
4. Наукова ідея.
5. Закон.
6. Гіпотеза.
7. Теорія.
Результатом наукового пізнання є знання, до форм якого належать факти, поняття, наукові проблеми, наукові ідеї, гіпотези, закони і теорії.
Объяснение:
вроде все ответы