М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
мая96
мая96
08.01.2023 21:49 •  Биология

Життэвий цикл рослин,тварин,людей лаконично и четко

👇
Ответ:
FreddyGa
FreddyGa
08.01.2023
Життєвий цикл — це період між однаковими фазами розвитку двох або більшої кількості послідовних поколінь.
Тривалість життєвого циклу в різних організмів може бути різною. Наприклад, у бактерій або дріжджів проміжок між двома поділами клітини часто не перевищує 30 хвилин, тоді як у багатьох вищих рослин і хребетних тварин він триває багато років. Так, сосна звичайна починає розмножуватися лише на 30–40-му, риба білуга — на 12–18-му роках життя. Тривалі життєві цикли гають і в деяких безхребетних тварин. Наприклад, личинки одного з видів південноамериканських цикад розвиваються протягом 17 років Тривалість життєвого циклу залежить від кількості поколінь, які послідовно змінюють одне одного протягом одного року, або кількості років, протягом яких розвивається одне покоління.
В інших тварин (наприклад, у плоских червів — сисунів, у деяких членистоногих — попелиць, дафній) у життєвому циклі чергуються покоління, які розмножуються статевим партеногенетично.
4,8(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Aizere1111
Aizere1111
08.01.2023

Повітряні мішки амфібій роздуваються, коли тварина подає голос. Вони виконують функцію резонаторів.

Призивний спів самців має цілий ряд функцій. Спів самця (самки і самці збираються разом під час розмноження) допомагає самкам розпізнати самця свого виду, адже у період розмноження в околицях однієї водойми збирається зазвичай декілька видів. Деякі самки відкликаються на спів самця своєю піснею.Особливості поведінки земноводних

Ропухи та жаби – це тварини, яких надзвичайно часто використовують у лабораторних дослідженнях. Голосовий апарат їх добре вивчений. Повітряні мішки амфібій роздуваються, коли тварина подає голос. Вони виконують функцію резонаторів. Питання про слух у амфібій викликало свого часу чимало дискусій. Деякі науковці вважали, що вони глухі і не здатні чути звуки, які самі ж створюють. Однак, дослідження нейрофізіологів повністю заперечили це твердження. Отже, амфібії мають слух, хоча значно гірший ніж у риб чи наземних ссавців.

Структура звукового сигналу у земноводних значно складніша, ніж у співаючих комах: може змінюватися не лише частота, але й тембр, тривалість індивідуальних позивних і кількість повторів.

Призивний спів самців має цілий ряд функцій. Спів самця (самки і самці збираються разом під час розмноження) допомагає самкам розпізнати самця свого виду, адже у період розмноження в околицях однієї водойми збирається зазвичай декілька видів. Деякі самки відкликаються на спів самця своєю піснею. Частіше всього самець створює з до свого голосового апарату призивний крик, спрямований для самки, який вливається в загальний хор. Неоднорідний по тональності і тривалості звучання спів у кожного виду. Його чути на значні відстані.

4,8(27 оценок)
Ответ:
ikasatkina2008
ikasatkina2008
08.01.2023

А) +

Б) -

В) -

Г) -

Д) -

Пояснение:

А) Если брать растения, то они сбрасывают листву к осени, а это сезонное изменение, значит организмы реагируют на них.

Б) У растений ближе к зиме замедляется обмен в-в, т.к. они готовятся пережить зиму, которая является неблагоприятным условием для их выживания.

В) Гормоны выделяются спец. клетками, но оказывают ОБЩЕЕ действие на органы и ткани. Это их фишка, в отличие от нервной регуляции, когда действие точечное, прямо на ткань или орган.

Г) Нервная ткань состоит из нейронов, которые как раз и проводят импульсы

Д) Рефлекс - это типичная реакция на внешний раздражитель. За внутренние и внешние факторы отвечает реактивность организма

4,6(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ