Власне хлор в організмі не утворюється. Він потрапляє туди з їжею, наприклад з кухонною сіллю (NaCl). Джерелом хлору, як елемента, є компоненти їжі, що вживається людиною, зокрема, споживана їм в якості смакової приправи кухонна сіль (NaCl). Внутрішньоклітинне середовище побудоване на водній основі. У воді відбувається дисоціація NaCl на Na+ і Cl-. Іони хлору транспортуються з клітин шлунка в його порожнину. Крім того, в зовнішніх мембранах покривних клітин шлунка працює воднево-калієвий насос, який доповнює виділяються аніони хлору (Cl-) катіонами водню (Н+). Там і утворюється соляна кислота (HCl). Організм намагається нейтралізувати ці кислоти максимально швидко, щоб вони не завдали опіків. Соляна кислота в шлунку має строгий рівень концентрації – вона становить 0,3-0,5 % (або 160 ммоль/л).Її склад настільки концентрований, що не будь в шлунковому соку і слизовій оболонці захисних речовин, вона б випалювала власний шлунок. Соляна кислота найбільш слабка з неорганічних кислот.
Объяснение:
Сама зона тундры занимает все побережье морей от Северного Ледовитого океана от западной границы России до Берингова пролива,что занимает 14% территории страны.
Зима идет долго,в свою очередь лето очень короткое.Выпадание осадков: 200-300мм в год,что является малым количеством.На большей площади распространена многолетняя мерзлота,которая оттаивает каждое лето приблизительно на 20см.Так же имеется много небольших озер.Ветра сильные,особенно зимой.
Животные тундры: песец,северный олень,полярная куропатка,полярный волк,полярная сова.