М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Uqqt
Uqqt
02.03.2022 08:54 •  Биология

.Рослинний організм має такі тканини: а) твірну ,основну ,провідну; б)твірну ,основну ,покривну;в)твірну ,основну ,покривну ,провідну.

👇
Ответ:
olgaocher
olgaocher
02.03.2022

Визначення Тканина — це група клiтин, якi мають спiльне походження та функцiї та подiбну будову.

Вiдповiдно до будови, рослини подiляють на вищi та нижчi.

ВизначенняНижчi рослини — це тi рослини, якi не мають тканин, тiло яких не подiлено (не диференцiйовано) на органи. До нижчих рослин належать водоростi. Вищi рослини — це тi рослини, в яких з’являються тканини, органи. До вищих рослин належать наземнi рослини.

Тканини рослин подiляються на постiйнi та твiрну (меристему). Твiрна тканина (меристема) побудована з клiтин з великими ядрами та тонкими стiнками. Це клiтини, якi постiйно дiляться. Твiрна тканина дає початок усiм iншим тканинам та забезпечує регенерацiю рослин. Вона розташована на верхiвках кореня, пагона або всерединi цих органiв.

Табл. 1: Постійні тканини

Виберіть тканину, яка відсутня в рослинному організмі:ПровіднаМ’язоваТвірнаАсиміляційна

Коленхіма та склеренхіма належать до:провідних тканинпокривних тканинмеханічних тканиносновних тканин Механічна тканина надає рослинам пружності та міцності. Існує два види механічної тканини: коленхіма та склеренхіма. Коленхіма побудована із живих клітин, а склеренхіма – із мертвих.

Співвіднесіть тканини та функції:

МеханічнаЗахист рослини від несприятливих впливів навколишнього середовищаФотосинтез, запасання поживних речовин, газообмінПружність і міцність рослиниПроведення нервових імпульсівТранспорт органічних та неорганічних рослин по рослинному організму

ПокривнаЗахист рослини від несприятливих впливів навколишнього середовищаФотосинтез, запасання поживних речовин, газообмінПружність і міцність рослиниПроведення нервових імпульсівТранспорт органічних та неорганічних рослин по рослинному організму

ОсновнаЗахист рослини від несприятливих впливів навколишнього середовищаФотосинтез, запасання поживних речовин, газообмінПружність і міцність рослиниПроведення нервових імпульсівТранспорт органічних та неорганічних рослин по рослинному організму

ПровіднаЗахист рослини від несприятливих впливів навколишнього середовищаФотосинтез, запасання поживних речовин, газообмінПружність і міцність рослиниПроведення нервових імпульсівТранспорт органічних та неорганічних рослин по рослинному організму Нервові імпульси у рослин відсутні (зайвий варіант).

4,7(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
valeroon16
valeroon16
02.03.2022

Поява життя на Землі донині залишається однією з головних загадок для людства. Протягом тисячоліть люди висували всілякі гіпотези, деякі з яких набули широкого поширення в різні відрізки історії.Згідно креаціонізму, все живе, неживе, Земля і світ в цілому були створені творцем або Богом. Однак, з розвитком гірничої справи на Землі люди стали знаходити останки древніх тварин нині не існуючих, що стало приводити до маси протиріч. Згодом, креаціонізм прогресував в еволюційний креаціонізм, згідно з яким Творець створив життя на землі і запустив еволюційний процес. А після того, як з'явилася людина розумна, творець ще раз спустився з небес, щоб наділити людину душею.

Гіпотеза стаціонарного стану говорить про те, що життя ніколи не виникала, а була завжди. Згідно з цією гіпотезою, всі види на Землі існували завжди. Вид здатний лише змінювати свою чисельність або вимирати.

Креаціонізм

Згідно креаціонізму, все живе, неживе, Земля і світ в цілому були створені творцем або Богом. Однак, з розвитком гірничої справи на Землі люди стали знаходити останки древніх тварин нині не існуючих, що стало приводити до маси протиріч. Згодом, креаціонізм прогресував в еволюційний креаціонізм, згідно з яким Творець створив життя на землі і запустив еволюційний процес. А після того, як з'явилася людина розумна, творець ще раз спустився з небес, щоб наділити людину душею.

Самозародження життя

Назва гіпотези самозародження життя говорить сама за себе. Згідно з цією гіпотезою, певні частинки речовини містять в собі активний початок, який дозволяє, наприклад, зароджуватися жабам з болота, личинкам мух з гнилого м'яса, черв'якам із землі. Однак, з поширенням християнства, гіпотеза самозародження швидко перейшла на другий план, поступившись місцем креаціонізму.

Згідно з гіпотезою панспермії, життя на Землю була занесена з космосу на метеориті. Кілька мільярдів років тому на Марсі були сприятливі умови для життя. Можливо, в ті часи в Марс врізався величезний метеорит, який вибив породи марсіанської землі разом з найпростішими організмами, які згодом потрапили на Землю. Однак, як в такому випадку зародилося життя на Марсі залишається загадкою.

Абіогенез-процес появи живої природи з неживої. Іншими словами, утворення органічних (вуглецевих) сполук поза організмом. На даний момент це найпопулярніша гіпотеза виникнення життя серед біологів

4,6(99 оценок)
Ответ:
Anasteisha130100
Anasteisha130100
02.03.2022

Зигота - это клетка, образующаяся в результате оплодотворения. Зигота является тотипотентной клеткой, то есть породить любую другую. Как правило, зигота является самой ранней одноклеточной стадией развития многоклеточных организмов.

Антеридии - это мужской гаметангий водорослей и высших растений.

Симбиоз - это форма тесных взаимоотношений между организмами разных видов, при которой хотя бы один из них получает для себя пользу.

Обополые цветки - это цветки, содержащие одновременно и пестики (женские части цветка) и тычинки (мужские части цветка).

Объяснение:

4,4(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ