Хордові тварини пересуваються найшвидше від усіх тварин, тому спроможні легко добувати їжу й уникати небезпеки. Про їхню досконалість свідчить і той факт, що вони в ланцюгах живлення є завершальною ланкою. Високий рівень організації дозволяє однаково успішно існувати й процвітати хордовим як дрібних, так і великих розмірів.
Представники типу Хордові мають органи, що забезпечують життєдіяльність у найрізноманітніших середовищах існування.
Антропогенные факторы.
Объяснение:
В экологии существуют так называемые антропогенные факторы окружающей среды, то есть, когда человек оказывает влияние на окружающую среду, в результате чего, в природе возникают изменения, причем люди могут влиять на природу как отрицательно, так и положительно. Примеров отрицательного воздействия довольно-таки много: вырубка лесов, загрязнение водных ресурсов, сброс из-за очистных сооружений фабрик и заводов в воду, также загрязнение нефтепродуктами и бытовыми отходами. Вцелом,человек может влиять на окр. среду в обширных масштабах и не только. Но факт того, что человек оказывает огромное влияние на природу, даже ОДИН, остается неоспоримым.
Характерними особливостями хордових є наявність у дорослому стані або під час зародкового розвитку таких утворень:
Опорою всього тіла хордових є внутрішній осьовий скелет, або хорда. Розвивається вона з ентодерми. Це пружний еластичний стрижень вздовж вісі тіла на спинному боці. Він є на ранніх стадіях розвитку (у вищих) або протягом усього життя (у нижчих). У вищих хордових у дорослому стані хорда замінюється на хребет