Спора (від грец. σπορα — «насіння») в біології — репродуктивна структура, пристосована для поширення і виживання в неактивному стані протягом довгого періоду часу за несприятливими умовами. Спори формують частину життєвого циклу багатьох рослин, грибів, деяких бактерій та най ших[1]. Головною різницею між спорами і насінням, іншою структурою, призначеною для розмноження, є незначна кількість поживних речовин, що міститься у спорі.Насі́ння або сі́м'я — відтворююча структура вищих рослин (покритонасінних і голонасінних). Розвивається з заплідненого яйця і складається з зародка і запасу живлення, які оточені і захищені від зовнішнього середовища насіннєвою шкіркою, яка називається теста. Запас живлення міститься або в спеціальній живильній тканині — ендоспермі, або, як у дводольних, у самому зародку. Насіння покритонасінних розміщене всередині плоду, у той час як у голонасіннєвих воно нічим не захищене і розміщене на жіночій шишці. Проростання насіння дає життя новій рослині.
Насіни́на — генеративний орган рослини, який складається із зародка і поживних речовин.
Хар-прищнаки:
1) Шляпка у гриба глалкая, разнообразных тонов(беловатая, светло-серая, бурая, коричневая) Снизу она рубчатая. Ножка белая, желтоватая или коричневая. Мякоть на изломе цвет не меняет. Гриб съедобный.
2)Встречаются в сырых местах, в лиственных и смешанных лесах, на лесных сухих лугах, по обочинах дорог. Собирают в августе - сентябре. Шляпка одета в бледно-розового цвета, с явно заметнымы переходными концентрическими кольцами и с оторочкой по краю пушистым плетением. Гриб съедобный.
3) Род пластинчатых грибов. Плодовое тело молодых мухоморов заключено в покрывало, которое разрывается и остаётся в виде плёнки или чешуек на поверхности шляпки. Около 100 видов. Гриб не съедобный.
4)Шляпка воронкообразная, ярко-оранжевая, мясистая, с завёрнутыми краями, к старости бледнеет, поверхность слегка пушистая. Ножка цилиндрическая, одного цвета со шляпкой, у зрелых грибов полая. Мякоть с неприятным запахом. Пластинки частые, разветвлённые, спускаются на ножку. В отличии от лисички обыкновенной, шапка имеет правильную круглую форму.
Объяснение:
Всё понятно и доступно написано)
замкнутую кровеносную систему представляют все позвоночные и некоторые беспозвоночные: кролик; карась; дождевой червь.
незамкнутую кровеносную систему представляют моллюски, членистоногие и низшие хордовые: виноградная улитка; рак; паук-крестовик.