М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
irochkakarpenkp0bint
irochkakarpenkp0bint
21.05.2023 17:10 •  Биология

Прочитайте текст, укажите номера предложений, в которых допущены ошибки. Исправьте допущенные ошибки. (3 б) 1. Оплодотворение у цветковых растений имеет свои особенности. 2. В пыльниках цветка образуются гаплоидные пыльцевые зерна. 3. Вегетативное ядро делится на два спермия 4. Генеративное ядро образует пыльцевую трубку, на конце которой находятся 2 спермия. 5. Спермии направляются к семязачатку. 6. Один из них оплодотворяет находящуюся там яйцеклетку, а другой центральную клетку. 7. В результате двойного оплодотворения из зиготы развивается диплоидный эндосперм семени, а из центральной клетки - зародыш.

👇
Ответ:
vikakotova3
vikakotova3
21.05.2023

1) 2 – пыльцевые зерна образуются в пыльниках тычинок.

2) 5 – спермии направляются к завязи цветка.

3) 6 – яйцеклетки находятся в завязи цветка, а не в пыльниках.

4,5(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
a12efefsd
a12efefsd
21.05.2023

белки и углеводы  относятся к биополимерам - сходство. Состоят из мономеров - сходство. Но мономеры разные: у белков - аминокислоты, у углеводов моносахара - различие. 

В состав белков и углеводов входях хим элементы: Углерод, водород, кислород - сходство. Но биохимические свойства белков и углеводов - разные (различия).Некоторые функции в организме схожие, например, строительная, запасающая, энергетическая - сходство, но есть и не похожие функции. В белках есть незаменимые аминокислоты, поэтому необходимо есть мясо

4,5(57 оценок)
Ответ:
sasha10072004
sasha10072004
21.05.2023

Відповідь:

Йододефіцит (йододефіцитний синдром) — розлади здоров'я, пов'язані з дефіцитом йоду. Розглядаються ВООЗ як найбільш поширені у всьому світі синдромальні ураження неінфекційного характеру.

Йододефіцит може призводити до розвитку патології щитоподібної залози і розумових розладів різного ступеня тяжкості. Найбільш поширені з захворювань йододефіцитного характеру: ендемічний зоб, ендемічний кретинізм або вроджена розумова недостатність.

Йододефіцит може призводити до розвитку станів, а також доброякісних та злоякісних пухлин щитоподібної залози.

Кретинізм

Найчутливішою до нестачі йоду в організмі є нервова система. Тож у разі стабільного йододефіциту в дитини з раннього віку відбувається затримка психічного розвитку, а за класичної форми йододефіциту розвивається кретинізм. Такі діти малі на зріст, з непропорційними частинами тіла і різким відставанням у розумовому розвитку.

Зоб або патологічне збільшення щитоподібної залози може виникати внаслідок йододефіциту. Гормони цієї залози не здатні синтезуватися без достатньої кількості йоду. Ці гормони беруть участь абсолютно в усіх функціях організму і, оскільки щитоподібна залоза є одним з елементів ендокринної системи, порушення в ній спричиняють розлад усієї системи. Тому часто в разі йододефіциту одночасно з хворобами щитоподібної залози гаються порушення в діяльності всіх інших залоз.

Інші негативні впливи на організм

Порушення білкового, жирового та вуглеводного обміну нерідко сприяє затримці росту в дітей. Крім того, виходить з ладу функція імунної системи, зокрема фагоцитоз (процес поглинання деякими клітинами крові мікробів, вірусів, які потрапляють у кров, і таким чином очищення організму). У разі дефіциту йоду ці клітини є малоактивними. Тому гаються нерідко захворювання, спричинені вірусами і бактеріями, з тривалим і часто ускладненим перебігом.

4,5(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ