кишечник
Пихта практически не содержит смол, поэтому достаточно быстро подвергается загниванию и возникновению плесневых грибов. Тогда как кедр, благодаря смолам, очень ароматен и стоек к гнили. Вечная лиственница вообще не требует обработки антисептиками в силу очень высокой смолистости и, как следствие, естественной защиты от гнили и плесени;
Плотность волокон в целом у пихты достаточно низкая. Она может различаться в зависимость от возраста дерева, но в сравнении с кедром и лиственницей она гораздо ниже. Кедр также имеет невысокую плотность структуры, но, в отличие от пихты, за счет особого расположения волокон выдерживать достаточно высокие нагрузки.
Плотность волокон лиственницы самая высокая из известных пород деревьев. За счет этого достигается такой долгий срок службы и прочность. Пиломатериалы из пихты допускается использовать только после тщательной обработки антисептиками, для наружных работ применять ее древесину не рекомендуется. Кедр после обработки запросто можно монтировать под открытым небом. Лиственница в этом плане достаточно универсальна, поскольку не гниет;
Чем отличается пихта от лиственницы?
1 — ветвь с женскими и мужскими цветками,
2 — цветущая шишка,
3 — мужской цветок,
4 — тычинки,
5 — чешуйка,
6 — шишка,
7 — край чешуйки,
8-9 — чешуйки,
10 — разрез хвои,
11 — хвоя,
12 — стержень шишки
Характерная особенность пихт — шишки у них, в отличие от других хвойных, растут вверх.
Йогурт багатий на вітаміни групи В і містить легкозасвоювані білки і кальцій. Компоненти і ферменти, які містяться в йогурті, сприяють поліпшенню процесу травлення людини.
Йогурт засвоюється краще за інші молочні продукти: його можна вживати навіть у разі алергії до білків молока, зокрема діти та дорослі, які не переносять лактозу.
В 100 грамах йогурту (1,5 % жирності) приблизно 60 ккал; є жирні й органічні кислоти, жири, білки, вуглеводи, холестерин; вітаміни А, РР, групи В; мінерали — калій, кальцій, магній, натрій, сірка, фосфор, хлор, залізо, цинк, йод, мідь, марганець, селен, хром, фтор, молібден, кобальт.
Споживання йогурту робить здоровішим кишечник: жива і здорові мікрофлора не дає шкідливим і токсичним речовинам «пробиватися» у кров, а виводить їх. Кальцію в йогурті дуже багато, і він не тільки підтримує в порядку стан кісток і зубів, але й зберігає здоров'я слизуватих оболонок, попереджаючи виникнення раку кишечнику — він знижує ризик його розвитку на ¾. Прийнято джерелом кальцію вважати молоко, але його дійсно можуть пити не всі, і до того ж кальцій з молока засвоюється гірше — воно не містить тих бактеріальних живих культур, які є в йогурті.
Йогурт сприяє кращому засвоєнню інших мінералів і вітамінів і зміцнює імунітет: дослідження показали, що 100—200 г йогурту щодня дозволяють організму активніше виробляти інтерферон; бактерії, що втримуються в ньому, підтримують діяльність лейкоцитів, допомагаючи їм краще захищати організм від інфекцій.
Йогурт додає організму більше молочних білків, ніж ми можемо одержувати з молока: усього в 2-х склянках є 1/5 частина добової норми білка для дорослої людини
Объяснение:
б) Кишечник
Объяснение:
Это правильно 100%