М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Солі
Солі
28.07.2020 10:15 •  Биология

Какие вещества передвигаются по сосудам у растений?

👇
Ответ:

Вода и минеральные вещества передвигаются по сосудам, которые начинаются в корне, тянутся через стебель в лист и доходят до каждой его клетки. Сосуды — длинные трубки, представляющие собой мёртвые клетки, поперечные перегородки между которыми растворились.

Объяснение:

4,5(44 оценок)
Ответ:
RaminaMirzaeva
RaminaMirzaeva
28.07.2020
Вода и минеральные вещества
4,8(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
disapitr
disapitr
28.07.2020

Объяснение:

Водяні, вологолюбні, посухостійкі та сухолюбні — екологічні групи рослин, які виділяють за відношенням їх до води, що є обов’язковою умовою росту і розвитку.

Посухостійкі рослини — найбільш чисельна екологічна група, що об’єднує рослини, які можуть переносити нетривалу та не дуже сильну засуху, зростають там, де вологи мало. Це рослини, що зростають при середньому зволоженні, помірному тепловому режимі й досить хорошому забезпеченні мінеральним живленням. Основним пристосуванням до нестачі води у рослин є зменшення випаровування. Такі рослини мають потовщену кутикулу, та, як правило, дрібні або згорнуті в трубочку тверді листки Чимало посухостійких видів поглинають воду з глибоких водоносних горизонтів ґрунту за до довгих кореневих систем. Наприклад, у верблюжої колючки довжина головного кореня сягає 20 м. До цієї групи можна віднести вічнозелені дерева верхніх ярусів тропічних лісів, листопадні дерева саван, літньозелені листяні породи лісів помірних широт, кущі підліску, трав’янисті рослини широкотрав’я, рослини заплавних і не дуже сухих суходільних лук, пустинні ефемери та ефемероїди, багато бур’янових і більшість культурних рослин.

Іншим особливим пристосуванням е створення запасів води у соковитих м'ясистих стеблах (кактуси, пустельні молочаї) або листках (агаеи, алое) під час рідкісних дощів чи випадіння роси. Таких рослин багато у пустелях. Вони не витримують надмірного зволоження. Тому їх називають сухолюбними.

2.Виявити опорні терміни теми,,Екологічні групи організмів по відношенню до вологості”.

Водяні, вологолюбні, посухостійкі та сухолюбні — екологічні групи рослин, які виділяють за відношенням їх до води, що є обов’язковою умовою росту і розвитку.

Сухолюбні рослини — це рослини, що зростають у місцях із недостатнім зволоженням. Вони поділяються на два основні типи: м’ясисті — на вигляд рослини з добре розвинутими водозапасаючими тканинами та зовнішньо сухуваті рослини, як правило, з вузькими та дрібними листками. До першої групи відносяться кактуси, кактусоподібні молочаї, алое, агави, молодило, очиток, холодок. До другої — тонконіг вузьколистий, костриця овеча, види ковили, полини, та деякі інші рослини.

До помірно вологолюбних належить більшість рослин, що мешкають на суходолі в умовах помірного зволоження. У них зазвичай листки широкі та м'які, без воскового нальоту, помірно опушені або голі. Прикладами є дуб, фіалки, конвалія.

3. Виявити опорні терміни теми,,Екологічні групи організмів по відношенню до температури”

За відношенням до температури виділяють наступні екологічні групи рослин: холодостійкі, холодовитривалі, теплолюбні.

Види, для існування яких оптимальною є низька температура, називають холодостійкими. Для більшості з них характерне низьке стебло, яке часто стелиться по землі. В їхньому клітинному соку накопичуються поживні речовини, що знижують точку замерзання цитоплазми. Щодо рослин, то до холодостійких належать мешканці тундри, високогір’я. До них належать деякі бактерії, лишайники, мохи. Холодовитривалі зростають у районах із сезонним кліматом, із холодними зимами. До них належать дерева, кущі, горох, жито.

3. Виявити опорні терміни теми,,Екологічні групи організмів по відношенню до температури”

За відношенням до температури виділяють наступні екологічні групи рослин: холодостійкі, холодовитривалі, теплолюбні.Холодовитривалі рослини здатні переживати температури нижче 0 °С, хоча ростуть лише при температурі вище 0 °С. До них належать дерева і кущі наших широт, а з сільськогосподарських культур — морква, горох, жито.

У рослин термофільних, або мегатермних (теплолюбних), оптимум лежить в області підвищених температур. Вони мешкають в областях тропічного і субтропічного клімату, а в помірних поясах - в добре прогрітих місцях . До них належать рослини дощових тропічних лісів, теплих морів. Теплолюбні рослини не витримують холоду, і для нормального росту потребують досить високих температур. Теплолюбними є більшість видів, що ростуть у тропіках і теплих субтропіках, а серед наших культурних рослин — огірок, яарбуз, диня, томати та баклажани.

У процесі еволюції види, що живуть у місцях з постійно високими температурами, набули цілого ряду пристосувань. У них ігаються зменшення поверхні листків, поява волосків і ефірних залозок тощо.

Іноді виділяють проміжну групу мезотермних рослин.

Отже, для рослин найважливішими екологічними факторами найчастіше е забезпеченість водою, світлом та температурні умови. Пристосування до усього комплексу факторів середовища відображається у життєвих формах рослин.

· Що таке життєва форма?

Життєва форма рослин — це сукупність загальних рис зовнішньої будови рослини, які визначають її пристосування до умов життя. Вона також характеризує тривалість життя вегетативних органів та всієї рос

4,5(87 оценок)
Ответ:
lalala89
lalala89
28.07.2020
В эмбриональном развитии ребенок еще очень слабый, иммунитета нету. Он вынужден мириться с влиянием опасных внешних воздействий. А в  постэмбриональном периоде ребенок уже более защищен от условий внешней среды.Эмбриональные ткани стремительно развиваются и любое вмешательство в этот высококоординированный процесс приводит к нарушениям развития. 
В эмбриональном и постэмбриональном развитии происходит смена периодов, во время которых организм стоек к различным воздействиям, на периоды, когда он чувствителен в равной мере к действию разнообразных агентов. Онтогенез представляет собой ряд последовательных этапов, различающихся скоростями развития. Критические периоды характеризуются наибольшей скоростью развития. На ранних стадиях эмбриогенеза эти периоды являются критическими для всего организма в целом, на более поздних стадиях имеются критические стадии в развитии отдельных органов. Внешние факторы, к которым особенно велика чувствительность в эти периоды, могут ускорять, замедлять или совсем приостанавливать развитие.
Установлено, что некоторые вещества (алкоголь, наркотики, никотин) могут приводить к поражению плаценты, уменьшать ее доставки необходимых компонентов от матери к плоду и удаления шлаковых продуктов последнего. То есть эффект их воздействий может реализовываться через уменьшение количества поступающих питательных веществ и отравления токсинами, накапливающимися в тканях плода.
4,6(26 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ