М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
samsung4652534832
samsung4652534832
20.12.2021 13:28 •  Биология

Особливості хвої сосни і ялинки звичайних

Коротко і ясно

👇
Ответ:
sharamat2001
sharamat2001
20.12.2021

Объяснение:Особливості хвої сосни

Молоді гілки сосни мають дрібні лусочки, в їх пазухах сидять дуже короткі пагони. Хвоїнки живуть 2-3 роки, потім опадають разом з короткою втечею. Тому опалі хвоїнки з'єднані по дві. У сосновому лісі землі лежать хвоїнки, якщо придивитися, всі вони парні.

про ялинку

Це вічнозелені дерева 20–60(-90) м заввишки; крони широко конічні; стовбур прямий. Кора від сірого до червонувато-коричневого кольору, тонка і луската. Бруньки яйцеподібні, на вершині округлюється до гострого, іноді смолисті. Листя окреме, залишається на дереві до 10 років, вершина зазвичай гостра.

4,4(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Первый : информация. Если дерево посажено в городе или в населенном пункте, чаще всего вы сможете найти информацию о дате посадки. Это сразу же ответит на ваш вопрос о возрасте дерева. Чаще всего эти сведения задокументированы. В любом случае, старожилы могут знать и даже помнить этот день.

Второй : мутовки. Многие деревья, например хвойные, ежегодно образуют мутовки. Так, подсчитав количество мутовок, можно узнать, сколько лет дереву. Конечно, этот метод не так точен, как некоторые другие, но он позволит не нарушать рост дерева.

Третий : диаметр ствола. Для того, чтобы примерно определить возраст дерева, необходимо измерить длину окружности ствола на уровне чуть больше метра. По формуле вычислите диаметр, и подсчитайте примерный прирост на каждый год. Данный также хорош тем, что не нарушает роста дерева, но он обычно менее эффективен

4,8(83 оценок)
Ответ:
GrebenukMerry
GrebenukMerry
20.12.2021

Соковиті плоди.

Наприклад, плід червоної або чорної смородини. Ці плоди мають щільну зовнішню шкірку, всередині якої міститься багато насіння і соковита м'якоть. Такі плоди називаються ягодами. Крім смородини, ягоди є у помідора, агрусу, винограду, та інших квіткових рослин.

Також існують соковиті плоди, які мають всередині тільки одне насіння. Такі плоди зустрічаються у сливи, черешні або вишні. Усередині такого плоду під соковитою м'якоттю є тверда кісточка, яка оточує насіння і захищає його від усіляких ушкоджень. Іншими словами такі плоди називають кістянка.

Сухі плоди.

Прикладом служить пшениця, кукурудза або інші злаки, кожен плід яких містить по одному насінню, причому стінки плоду зростаються з насінням. Такі плоди називають зернівкою.

Винятком є плоди соняшника, в яких також знаходиться по одному насінню, але на відміну від зернівки шкірясті стінки плоду соняшнику не зростаються з насінням. Такий плід називається сім'янка.

Ще до сім'янки можна приписати плід горіха, у нього також стінки плоду не зростаються з насінням, єдине шкаралупа горіха на відміну від сім'янки дерев'яниста.

Решта сухі плоди містять багато насіння. Наприклад плід маку. Такий плід називають коробочкою. Як тільки насіння дозрівають вгорі коробочки маку утворюються отвори, через які вони і висипаються. Плоди гороху та квасолі, а також жовтої акації називаються бобами. Насіння всередині бобу розташовуються в два ряди і прикріплюються до стулок плоду. Після дозрівання насіння стулки бобу підсихають, розкриваються і скручуються. Стручки буряку і капусти зовні схожі з бобами, але відрізняє їх поздовжня перегородка. До перегородці прикріплюються з тієї та іншої сторони

4,7(14 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ