Транскрипція, активація амінокислот, трансляція та посттрансляційна модифікація
Объяснение:
Загалом вирізняють 4 етапи: транскрипція, активація амінокислот, трансляція та посттрансляційна модифікація
Кожен з них має свою функцію та призначення, почнемо з першого етапу
Транскрипція відбувається у ядрі і характеризується тим що під час неї переписується спадкова інформація із ДНК на іРНК
Другий процес це активація амінокислот. Відбувається вона у цитоплазмі і характерна тим що під час неї відбувається транспорт амінокислот. Тобто допустимо що людина вжила білкову їжу, відбулося її розщеплення, їжа пройшла через стінку кишечника у кров, і в цитоплазмі клітини вона буде сполучатись із тРНК (транспортна РНК)
Далі йде трансляція, відбувається у цитоплазмі але уже власне на рибосомах і відбувається там дозрівання білка. Буде це виглядати так:
іРНК утворена на першому етапі буде нести інформацію про ДНК у вигляді триплетів нуклеотидів, там до неї наблизиться тРНК утворена в цитоплазмі, і відбудеться їхнє сполучення між собою і цим самим утвориться первинна структура білка - поліпептид
І фінальний четвертий етап буде відбуватись також у самій цитоплазмі і характерна вона тим що надалі будуть утворюватися вторинні та третинні структури білка
Объяснение:
Топливо — это вещество, которое сжигается, чтобы получить тепло и свет, а также чтобы генерировать энергию. Процесс горения это — химическая реакция. Вещество соединяется с кислородом из воздуха и выделяет энергию. Энергия выделяется в форме тепла и света.
Энергия в топливе берет начало от солнца. Растения, из которых получают топливо, поглощает энергию солнечных лучей и используют ее для развития своей ткани. Горящая древесина и древесный уголь выделяют энергию, которую накопили растения. Когда мы сжигаем уголь и нефть, мы используем энергию, которую накопили растения, жившие миллионы лет назад.
Существуют разные виды топлива, и в действительности все, что горит, можно назвать топливом.
Ну здається, що б.
Але то не точно
Ієра́рхія, також єра́рхія[1] та гієра́рхія[2] (грец. ίεράρχίά, від ίερσς — священний, та άρχή — влада) — поділ на вищі й нижчі посади, чини; суворий порядок підлеглості нижчих щодо посади або чину осіб вищим. В ієрархії між її членами діють вертикальні зв'язки — відносини субординації. У ширшому розумінні слова ієрархія — це розташування частин або елементів цілого в певному порядку від вищого до нижчого. Термін використовується для описання багатьох явищ, переважно у суспільно-політичних, але інколи і в точних науках.