М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lenadub
lenadub
01.07.2022 18:47 •  Биология

Напишіть повідомленя про гриб

👇
Ответ:
VovasuslovAUE
VovasuslovAUE
01.07.2022

ответ: Гриби — особливе та цікаве царство живих організмів, яке не належать ні до рослин, ні до тварин. Вони мають усі ознаки живих організмів: дихають, живляться, ростуть, розмножуються і відмирають. У грибів є Вуглеводи, Калій та білки. Гриби можуть бути полізними для нас. Гриби складаються з Капелюшки, ніжки та грібинця

Объяснение:

Надіюся було полізним для тебе така інформація

4,5(10 оценок)
Ответ:
liza9novxp011he
liza9novxp011he
01.07.2022

ответ:риби дуже цікаві організми. Вони – не рослини і не тварини. Гриби становлять особливе царство живих організмів. Те, що ми називаємо грибом – це його плодове тіло. Сам же гриб захований в грунті. Складається з тонких білих ниток – грибниці.

Грибниця іноді живе сотні років. Коли буває багато тепла і вологи, в деяких місцях грибниці з землі пробивається плодове тіло – ніжка з капелюшком. У нижній частині капелюшка утворюються спори, вони розсіюються і дають розвиток новим грибницям.

На землі існує безліч різних грибів. В даний час відомо більше 100 тисяч видів грибів. Їх можна зустріти в самих різних місцях – в прісній і морській воді, в полі і саду, на лузі і в горах. Серед них є мікроскопічні види, є і гіганти.

Гриби відіграють чималу роль в житті людини: є їжею (білий гриб, підосичники, сироїжка), основою деяких ліків.

У природі вони можуть бути паразитами (гриб чага), ланками в харчовому ланцюгу, симбіотичними організмами (допомагають деревам зібрати більше води за до своєї грибниці в обмін на крохмаль і цукри, які самі зробити не в змозі) або навіть ліками (лосі лікуються від деяких хвороб поїдаючи мухомори)

Гриби поділяються на два види:

їстівні (білий гриб, рижик справжній, груздь справжній; підберезник, підосичники, дубовик, маслюк, печериці, сироїжки, опеньок, лисичка звичайна і ін.)

неїстівні (бліда поганка, мухомор, жовчний гриб, ін.)

У наших лісах неїстівних грибів близько 30 видів. Вони розташовані по сусідству з їстівними грибами, найчастіше на них схожі і підступність свою показують не відразу, а через кілька годин після прийому в їжу.

Розповідь про їстівні гриби 

Розповідь про білий гриб

Білий гриб – смачний, дивовижно ароматний.

Назва він отримав через своєї м’якоті: вона біла, на розрізі не змінює кольору, залишається білою і у висушеного гриба, і у вареного.

У нижній частині капелюшка – шар трубочок. У молодого гриба він білий, але потім стає жовто-зеленим.

А ось верхня сторона капелюшка у білих грибів буває різною – від темно-коричневої до світлої, майже білої. Зростає гриб в ялинових, соснових і березових лісах.

Розповідь про підберезовик

Підберезовик – поширений їстівний гриб, трохи схожий на білий. Але капелюшок у нього більш м’який, ніжка тонше і довше. Колір шляпк від темно-коричневого до білого.  Зустрічається в березових або змішаних з березою лісах. Зростає самотньо і групами.

4,5(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
egorywka
egorywka
01.07.2022
Значение в том, что организму требуется определенное количество белков, жиров и углеводов, а так же количество ккал. При правильно подобранном рационе не наблюдается недостатка или избытка нутриентов и энергии. При недостатке организм будет истощаться, что является патологическим состоянием, а при избытке будет откладывать вещества, что в конечном итоге может привести к нарушению общего обмена веществ. Так же важен состав микро- и макроэлементов, количество витаминов. Они поддерживают течение различных биохимических реакций организма. Опять же, их избыток или недостаток приведет к патологическим состояниям.
4,4(32 оценок)
Ответ:
annaarzama
annaarzama
01.07.2022

№11 ответ: 5 (трипсин -- это фермент поджелудочной железы,необходимый для расщепления белков)

№12 ответ: 2 (тубулин -- белок микротрубочек; коллаген -- белок,содержащийся,к примеру,в костях; лизоцим -- антибактериальное вещество,содержащееся в большом количестве в слюне; холестерин -- органический спирт; прогестерон -- гормон; стеариновая кислота -- важная составляющая липидов; мальтаза -- фермент расщеплению мальтозы; кератин -- белок,содержащийся,к примеру,в волосах и ногтях; сахароза и лактоза -- углеводы; аденин,тимин и гуанин -- азотистые основания)

№13 ответ: 3 (в состав ДНК вместо неё входит дезоксирибоза)

№14 ответ: 1 (и гликоген,и крахмал тоже состоят из огромного количества мономеров -- остатков глюкозы)

№15 ответ: 2 (к серосодержащим относится и метионин,но группы SH не имеет)

№16 ответ: 4 (аминокислоты,взаимодействуя между собой,образуют пептидную связь)

№17 ответ: 2 (наиболее распространённым химическим соединением считается вода,в которой содержится и кислород,и водород,но в процессах клеточного дыхания преимущественным акцептором является восстанавливающийся кислород)

№18 ответ: 3 (белки выполняют множество функций -- от энергетической до каталитической)

№19 ответ: 2 (то есть группы COOH и NH2)

№20 ответ: 2 (это так называемые органогенные элементы)

4,6(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ