М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ДашаШирова
ДашаШирова
18.05.2021 03:00 •  Биология

Складіть конспект по темі Макроскопічні гриби Особливості живлення та роль у природі

👇
Ответ:
mariyapetrpet
mariyapetrpet
18.05.2021

I. Вступ

- Гриби відомі людству з давніх часів

- Існують мікроскопічні та макроскопічні гриби

- У даному конспекті розглянемо макроскопічні гриби, їх особливості харчування та роль у природі.

ІІ. Особливості макроскопічних грибів

- Розміри – від кількох міліметрів до кількох метрів

- Форма – різна, залежно від виду та умов зростання

- Будова – тіло гриба складається з плодового тіла та міцелію.

- Плодове тіло – видима частина гриба, виконує функції розмноження

- Міцелій – невидима частина гриба, виконує функції харчування та поглинання поживних речовин.

- види макроскопічних грибів: печериці, лисички, грузді, рижики, підберезники та ін.

ІІІ. Особливості харчування макроскопічних грибів

- Гриби – гетеротрофи, вони не можуть синтезувати свою їжу та отримують її за рахунок розкладання органічних речовин

- Міцелій гриба поширюється у ґрунті або на поверхні інших матеріалів, де поглинає та переробляє органічні речовини

- Також гриби поглинають неорганічні речовини, такі як міцелій грибів-меланінів, що поглинають світло

- Мікориза – симбіоз між грибом та корінням рослин, де гриб забезпечує рослину поживними речовинами, а рослина надає їй вуглеводи

IV. Роль макроскопічних грибів у природі

- Макроскопічні гриби є важливими декомпозерами в природних екосистемах, допомагаючи розкладати органічні речовини та повертаючи їх у ґрунт.

- Гриби також відіграють ключову роль у кругообігу речовин у природі, перетворюючи кисень, вуглець, азот та інші хімічні елементи

- Багато видів грибів використовуються як харчові продукти, а також в медицині, косметології та інших галузях

V. Висновок

- Макроскопічні гриби – це важливі елементи екосистеми, які відіграють роль у кругообігу речовин та харчуванні рослин

- Вони також використовуються в різних галузях, таких як харчова промисловість, медицина та виробництво косметичних засобів

4,6(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
OPGG
OPGG
18.05.2021
1. Ну к примеру разберём дыхание позвоночных костных рыб. У них возле черепа находятся жаберные дуги на которых находятся жаберные лепестки оплетённые капиллярами. Вода с кислородом попадает сквозь жаберные щели, в лепестках происходит газообмен и вода с углекислым газом выходит сквозь рот.
2. А вот у моллюсков дыхательная система - ​​перистые кожные адаптивные жабра - ктенидии. Также у имеют кожное дыхание, для некоторых оно даже является единственным. У наземных моллюсков вместо ктенидии есть особый орган воздушного дыхания - легкое, что представляет собой видоизмененную мантийную полость, стенки которой пронизаны кровеносными сосудами
4,4(48 оценок)
Ответ:
K1rysha
K1rysha
18.05.2021

Объяснение:

Ссавці, або звірі, - найвище організовані серед усього тваринного світу. Головний мозок їх відзначається особливо високим розвитком. Механізми теплорегуляції забезпечують відносну постійність температури тіла і цим зменшують залежність від умов середовища, а живородіння та вигодовування малят молоком підвищує виживання нащадків та дає можливість розмножуватися за різноманітних умов життя.

Найпримітивнішими ссавцями є першозвірі, до яких належать такі живі викопні, як качконіс та єхидна - мешканці Австралії і прилеглих островів, що утворюють ряд однопрохідних, або яйцекладних. Як видно з назви ряду, його представникам притаманна така примітивна ознака, як наявність клоаки, а розмножуються вони, відкладаючи яйця, а потім їх насиджують (качконіс) або виношують у шкірястій сумці, що утворюється на період розмноження на череві самки (єхидна).

Вигодовують першозвірі малят молоком, але сосків у них нема, а виділяється молоко на особливих ділянках шкіри - залозистих полях, розташованих на череві, з яких малята злизують молоко. Хоча тіло цих тварин вкрито шерстю, температура тіла у них досить низька і коливається у значних межах залежно від температури зовнішнього середовища: від 22° до 37° С. Головний мозок розвинений слабо.

Ці та багато інших примітивних ознак наближають яйцекладних до їх предків - плазунів, а тому деякі вчені вважають, що качконіс та єхидна - не ссавці, а живі викопні плазуни, які лише подібні за своєю організацією до ссавців. В усякому разі, цих тварин відокремлюють від справжніх звірів і виділяють в особливий підклас - першозвірів.

Серед підкласу справжніх звірів, до якого належать усі інші ссавці, є тварини з різним ступенем будови. Нижчі звірі, або сумчасті, також відзначаються рядом примітивних рис. Дитяче місце в матці (плацента) розвинене у них дуже слабо, а тому вагітність триває короткий час і дитинчата народжуються крихітними, подібними до зародків, і дальший їх розвиток проходить у сумці, в якій є сосок, що до нього маля прикріплюється ротом і живиться у перший період пасивно (молоко періодично впорскується в рот).

Досить примітивними є і деякі вищі звірі, або плацентарні. Так, комахоїдні ссавці, до яких належать кроти, їжаки, землерийки та ін., мають невеликих розмірів півкулі головного мозку, закрутки на них відсутні, зуби слабо диференційовані.

На найвищому щаблі розвитку між ссавців перебувають примати, до яких відносять півмавп і мавп. А серед мавп - людиноподібні - найвище організовані з усіх сучасних тварин на Землі.

4,8(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ