М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rendly21
rendly21
29.11.2021 14:38 •  Биология

Основи охорони природи (не з інтернету будь ласка)

👇
Ответ:
kristinandrosov
kristinandrosov
29.11.2021

Відповідь:

Основні принципи охорони природи включають:

1. Збереження біологічного різноманіття: Досягнення і збереження різноманітності життя на Землі, включаючи різноманітність видів, генетичну різноманітність та різноманітність екосистем.

2. Стале використання природних ресурсів: Ефективне використання природних ресурсів, таких як ліси, водні ресурси, мінерали та ґрунти, з метою забезпечення сталого розвитку та покращення якості життя людей.

3. Збереження природних місць та природних ландшафтів: Захист і збереження унікальних природних місць, таких як національні парки, заповідники, природні резервати та інші природно-заповідні території. Це дозволяє зберегти природну красу та забезпечити умови для збереження біологічного різноманіття.

4. Екологічна освіта та усвідомлення: Поширення знань про природу, її цінність і потребу в охороні серед населення. Це сприяє формуванню екологічно свідомого життя та відповідального ставлення до природних ресурсів.

5. Зменшення забруднення та забезпечення екологічно чистого середовища: Мінімізація викидів забруднюючих речовин у повітря, воду та грунт, а також сприяння збалансованому використанню технологій, що не шкодять навколишньому середовищу.

6. Глобальне співробітництво: Співпраця між країнами та міжнародними організаціями для розв'язання проблем, пов'язаних з охороною природи та забезпечення сталого розвитку. Обмін досвідом та технологіями допомагає ефективніше впроваджувати заходи з охорони природи.

Пояснення:

4,4(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Маргарин11
Маргарин11
29.11.2021

Зазвичай територіальні тварини захищають райони, що містять гніздо, ділянку для спаровування або багаті джерела їжі для себе та для свого потомства. Захист рідко виливається у відкриті бійки: найчастіше достатньо помітних ознак, що можуть бути як візуальними (наприклад, червоні груди вільшанки), звуковими (наприклад, вокалізація птахів або крики гібонів) або нюховими, як мічення території пахучим секретом.

Більшість територіальних ссавців мітять свої території саме останнім чином (запах), мітки наносяться у вигляді сечі, калу або через тертя об поверхні частинами тіла, що мають спеціалізовані залози для виділення секрету. Наприклад, представники родини псових наносять мітки за до сечі та калу, тоді як котові мітять територію через тертя об поверхні. Багато напівмавп також мітять територію пахучими речовинами, наприклад, червоночеревий лемур створює ділянки, які захищаються групами з 2-10 особин у тропічних дощових лісах східного Мадагаскару, так саме поступають і самці діадемового сіфаки. Західна огорожева ящірка захищає свою територію демонстрацією та бійками, але втрачає активність після шлюбного періоду

Объяснение:

4,6(51 оценок)
Ответ:
варвара176
варвара176
29.11.2021

Влияние хозяйственной деятельности человека абсолютно на все растения несёт преимущественно негативный оттенок. Это происходит по причине совершенной недальновидности и отсутствия необходимого количества и качества знаний, в том числе, знаний по Биологии и Экологии. Влияние такого фактора было названо антропологическим.

В процессе влияния хозяйственной деятельности человека происходит постепенное уменьшение ареалов обитания популяций диких организмов, значительное уменьшение количества таких видов, а также замедление естественных процессов видообразования и развития новых при Это в основном происходит из-за увеличение количества агроценозов, хозяйственных построек, систем коммуникации и иного рода построек и видов деятельности.

Попутно происходит загрязнение окружающей среды на всех возможных уровнях посредством попадания в нее различных продуктов переработки и производства.

Охрана растений - это сейчас не совсем актуальная проблема для масс. Происходит незначительный законообразовательный процесс, направленный на их защиту, обустройство заказников, парков и заповедников. Но это совершенно недостаточно и многие плюют на соблюдение необходимых правил и законов.

4,6(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ