М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
student2544
student2544
02.11.2022 19:16 •  Биология

Раскройте сущность процесса обмен веществ

👇
Ответ:
Orxan1414
Orxan1414
02.11.2022

 обмен веществ - это связь организма с окружающей средой/взаимо связанные процессы образования и разрушения в-в, протекающие в организме и обеспечивающие его связь с окр. ср. проходит в 3 этапа 1. поступление в-в из окр. среды. 2. изменение в-в в организме.Сложные органические в-ва при участии кислорода расщепляются до более простых, при этом освобождается энергия . 3 выделение продуктов обмена из орг. в окр ср. Составные части обмена в-в питание дыхание выделение

4,4(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Пулmn
Пулmn
02.11.2022
Приклади пристосованості у тваринному світі. У тваринному світі широко поширені різні форми захисного фарбування. Їх можна звести до трьох типів: протекційна, застережний, маскувальна.Захисне забарвлення допомагає організму стати менш помітним на тлі навколишньої місцевості. Серед зеленої рослинності клопи, мухи, коники та інші комахи часто забарвлені в зелений колір. Фауну Крайньої Півночі (білий ведмідь, полярний заєць, біла куріпка) характеризує біле забарвлення. У пустелях переважають жовті тони забарвлення тварин (змії, ящірки, антилопи, леви).Застережний забарвлення ясно виділяє організм в навколишньому середовищі яскравими, барвистими смугами, плямами (форзац 2). Вона зустрічається у отруйних, палючих або жалких комах: джмелів, ос, бджіл, жуків-наривників. Яскрава, застережний забарвлення зазвичай супроводжує інші засоби захисту: волоски, шипи, жала, їдкі або гостро пахнуть рідини. До цього ж типу забарвлення відноситься загрозлива.Маскування може досягатися подібністю за формою тіла і забарвленням з яким-небудь предметом: листом, гілкою, сучком, каменем і т. д. При небезпеці гусінь метелика-п'ядуна витягується і застигає на гілці зразок сучка. Метелика совки-гнилички у нерухомому стані легко прийняти за шматочок гнилого дерева. Маскування досягається також мімікрією. Під мімікрією мають на увазі подібність у фарбуванні, формі тіла і навіть у поведінці та звичках між двома або декількома видами організмів.
4,7(4 оценок)
Ответ:
asdf2033
asdf2033
02.11.2022

неуверенна

Объяснение:

  Комар - це невелика двокрила комаха, яка є родичкою мухи і овода. Більшість літаючих комах мають дві пари крил, але, як у всіх двокрилих, у комара задні крила зредуковані до невеликих відростків. Ці відростки рухаються разом з передніми крилами. Вважають, що вони є органами, які допомагають утримувати рівновагу і напрям руху. Двокрилі комахи не можуть приймати твердої їжі, отож харчуються рідинами, які вони всмоктують ротовим апаратом - хоботком. У кровоссальних комарів ротовий апарат складається з декількох стилетів. Більшість кровоссальних комарів використовують як їжу тільки кров деяких видів хребетних. Комарі відкладають личинки не лише у водоймищах, але й у всіх можливих місцях - калюжах, дуплах з водою, бочках і т.п. Найпоширенішим європейським комаром є звичайний комар-пискун, докучливий, але нешкідливий кровосос (він не є переносником малярії). У тропіках живе комар-токсоринхит, личинка якого за день може знищити до 150 личинок комарів-кровососів.

4,4(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ