Отве Оскільки запаси корму в пустелі дуже обмежені, всі її мешканці без упину займаються пошуками їжі, постійно перебуваючи насторожі, щоб не стати жертвою більших голодних хижаків. Для виживання в таких умовах необхідні добре розвинений слух і зір, а також спритність у рухах. Тушканчики та кенгурові стрибуни плигають по піску, відштовхуючись довгими задніми кінцівками.
Зазнавши нападу, вони намагаються втекти, стрибаючи вгору або вбік, змінюючи напрям траєкторії стрибка за до довгого хвоста з китичкою на кінці. Більшість пустельних змій бояться повзати по розжареному піску так, як це роблять їхні родички, що живуть у менш спекотних районах - на відміну від них вони повзають боком: звиваються діагонально напряму руху, торкаючись піску тільки двома точками тіла і залишаючи за собою два паралельні ряди слідів. Змії в пустелях всього світу повзають боком.
Особливо добре цей тип руху освоїли північноамериканський рогатий гремучник і носата гадюка з Намібії. Завдяки такому пересування змії уникають тривалого контакту з розжареним піском і можуть не боятися опіківт
Объяснение:
Головной мозг – это главный орган нервной системы.Головной мозг взрослого человека содержит 90-95 миллиардов нейронов. Тела нейронов образуют серое вещество мозга, а нервные волокна (отростки нейронов) – белое вещество.
Главный орган нервной системы состоит из трёх частей:
Два полушария переднего мозга
Ствол
Мозжечок
Также мозг состоит из 5 частей :
Конечный
Промежуточный
Средний
Задний
Продолговатый
Головной мозг – это сложная система, которая руководит работой всех внутренних систем организма. Состоит он из пяти отделов, каждый из которых выполняет определённые функции. Без работы данного отдела центральной нервной системы сложно представить жизнедеятельность всего организма.