ответ:Корневые отпрыски — побеги, возникающие из придаточных почек на корнях
Корневыми отпрысками размножается растения, легко образующие на корнях придаточные почки: вишня, слива, малина, сирень, осина, осот, бодяк полевой и др. Корневые отпрыски обычно выкапывают и пересаживают в период покоя растения.
Виды растений, которые размножаются усами: лютик, костяника, клубника, садовая и лесная земляника, клюква, живучка ползучая, лапчатка, хлорофитум, полевица ползучая, камнеломка плетеносная, луговой чай.
Усы по научному называются наземными столонами. Они представляют собой ползучие побеги, которые размножаются вегетативным Наземные столоны, как правило, не обладают развитыми зелёными листьями, их непрочные тонкие стебли имеют длинные междоузлия. Верхушечная почка растения впоследствии дает розетку листьев, которую можно укоренить. Уже после укоренения нового растения усы разрушаются.
Объяснение:
У багатьох безхребетних можлива регенерація цілого організму із шматочка тіла. У високоорганізованих тварин це неможливо — регенерують лише окремі органи або їх частини. Регенерація може відбуватися шляхом відновлення тканин на раневій поверхні, перебудови частини органу, що залишилася, на новий або шляхом росту залишку органу без зміни його форми. Уявлення про ослаблення здатності до регенерації у міру підвищення організації тварин є помилковим, оскільки процес регенерації залежить не тільки від рівня організації тварини, але й від багатьох інших чинників, і характеризується мінливістю. Неправильним є також твердження, що здатність до регенерації закономірно знижується із віком; вона може і підвищуватися в процесі онтогенезу, але в період старості зазвичай гається її зниження.
Объяснение:
Только она)