М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
лисёнок333
лисёнок333
29.07.2021 15:31 •  Биология

Лекарственные травы белгородской области! нада,можно без описания!

👇
Ответ:
артур613
артур613
29.07.2021
Календула,травы эхинацеи пкрпурной и  красавки
4,4(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sprinter99
sprinter99
29.07.2021
Мешкаючи у всіх шарах водної стихії, риби використовують різні харчові ресурси: від планктону і водоростей до представників майже всіх типів і класів тварин. Харчуючись, риби регулюють чисельність водних організмів і в той же час самі є джерелом живлення багатьох рибоядних тварин, головним чином птахів і звірів.

Промислові риби

Риби багатьох видів – найважливіше джерело харчування людей. Відходи переробки рибної продукції використовуються для годівлі сільськогосподарських тварин (свиней, курей, качок), хутрових звірів на звірофермах. Рибний промисел – найдавніше заняття людей, особливо що живуть на морських узбережжях.

У водах нашої країни налічують понад 1000 видів риб. З них понад 250 видів мають промислове значення. До найцінніших промислових риб відносять осетрів, білуг, севрюг (осетрових риб), кету, горбушу, чавичі (лососевих риб). Промисел осетрових риб ведеться в Каспійському, Чорному та Азовському морях, а лососевих – головним чином в морях Далекого Сходу.

До масових промислових риб в нашій країні відносяться тріскові (наприклад, тріска, пікша, хек, минтай, навага), камбалообразні, оселедцевих (оселедець, шпроти, тюлька) і сардини, які зустрічаються в морях, що омивають північно західні береги Європи, в Баренцевому морі та на півночі Атлантичного океану. У прісних водах ловлять коропоподібних, наприклад воблу, ляща, плотву.

Рибні запаси не вічні природні багатства. Тому важливо виловлювати стільки риби, щоб залишилася її частина могла швидко відновити колишню чисельність. Не можна виловлювати непідросшу рибу, використовувати хижацьк лову: травлення, глушіння вибуховими речовинами. Необхідно вживати всі заходи до того, щоб водойми не забруднювались нафтопродуктами, стічними водами.

Розведення і акліматизація риб

У збереженні і збільшенні чисельності найбільш цінних промислових риб велике значення мають рибоводні заводи, на яких виробляють штучне запліднення ікри і вирощування мальків.

Інкубування ікри і вирощування мальків

Для штучного запліднення ікри виловлюють йдучих на нерест самок і самців. В спеціальні посудини з самок обережно видавлюють ікру і перемішують її з насіннєвою рідиною, одержуваної таким же з самців. Після цього ікру заливають водою. Такий б запліднення ікри називають сухим. Він був запропонований в 1857 р. російським рибоводом В. П.Врасським. При сухому запліднюється 90-100% ікри, а в природних умовах – всього 8-10%.
4,4(13 оценок)
Ответ:
9872105
9872105
29.07.2021

Люди заселяют наиболее богатые в материальном отношении, благоприятные зоны Земли и коренным образом изменяют существующие здесь  природные биогеоценозы, воздвигают города, размещают объекты промышленности и сельскохозяйственные угодья. Тем самым они обедняют  экосистему, разрушают сложившиеся природные комплексы и уничтожают  места обитания живых организмов. Вода, атмосфера, почвы загрязняются  отходами производства, вырубаются леса, истребляются дикие животные,  разрушаются природные биогеоценозы. В результате этого биотический  круговорот становится незамкнутым. Изменяется течение многих геохимических процессов на Земле. Особенно острый конфликт в экосистеме биосферы возник под влиянием засорения среды радиоактивными осадками, газообразными отходами производств, продуктами сгорания, разливами нефти, всевозможными химическими веществами и многими другими. Большинство искусственных органических веществ (полиэтилен и пластмасса) не поддается биогенной переработке даже с грибов и бактерий, потому они не вовлекаются в биологический круговорот, а накапливаются в биосфере.  В биосфере идет сокращение биологического разнообразия – огромного материального ресурса, который ей сохранять устойчивое состояние. Темп вымирания видов в настоящее время намного раз выше, чем во весь предшествующий период.

4,8(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ