М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Liza16052006
Liza16052006
28.02.2023 21:57 •  Биология

Чому ссавці так сильно захищають своїх малят?

👇
Ответ:
KoRmlx
KoRmlx
28.02.2023
Турбота про потомство. Оскільки у багатьох ссавців (хижих, гризунів та ін.) малята народжуються сліпими, а іноді й голими, самки ще до родів будують гніздо або лігво. Після родів самки облизують своїх малят, годують, зігрівають і оберігають їх, стежать за чистотою лігва. Рослиноїдні ссавці народжують малят цілком сформованими, здатними вже через кілька годин іти за матір'ю. У цих тварин турбота про потомство полягає в годуванні його молоком і захисті. Самки всіх ссавців виявляють велику активність, іноді навіть ризикують своїм життям, захищаючи потомство.
Причина:наявність у самок молочних залоз,що допомагає встановити тісний зв'язок між малюком.Самці, як правило, про потомство не турбуються. Пари утворюються зазвичай лише на період розмноження.
4,4(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kate823
kate823
28.02.2023
Железы внешней секреции - это железы, которые выделяют биологически активные вещества ЧЕРЕЗ ПРОТОКИ в полости органов или на поверхность тела (железы желудка. слезные, сальные железы, молочные железы. )
Железы смешанной секреции- это железы, которые выполняют внешнесекреторную и внутрисекреторную функции ( поджелудочная железа, половые железы. )
Железы внутренней секреци - это железы, которые не имеют выводных протоков и выделяют биологически активные вещества - ГОРМОНЫ- в протекающуу через них кровь.: (гипофиз, щитовидная железа, надпочечники и т. д..)
4,4(95 оценок)
Ответ:
11cat13
11cat13
28.02.2023

Гриби – невід’ємна частина екосистеми. Вони грають важливу роль в природі та житті людини.

 

Гриби у біосфері:


Гриби здатні розкладати органічні сполуки на мінеральні. Завдяки чому вони засвоюються рослинами. Гриби, що ростуть у ґрунті, допомагають збагатити землю, наприклад, мікоризою. В лісі гриби розкладають листя та деревину. Такі дерева, як дуб, ялина або граб, не можуть швидко рости, якщо не буде мікоризи. Багато тварин харчуються грибами. Білки, кабани, птахи, комахи та інші тварини.
Більшу частину біосфери складають рослини. З цього ми бачимо, що саме вони відіграють неоцінену роль у формуванні цілісної системи біосфери та житті людини. Все в природі гармонійно поєднано для кращого життя людства.

 

Гриби у житті людини:

 

Людство знає понад 100 видів їстівних грибів. Але для приготування у їжу використовує близько сорока. Деякі гриби людина вирощує штучно – печериці, гливу. Гриби корисні ще тим, що з них добувають антибіотики. Ліки з деяких грибів здатні пригнічувати ріст злоякісних пухлин. Також гриби використовують для приготування сирів зі специфічним смаком та запахом. Або як захист від шкідників.

Людина використовує гриби у якості бродіння. З них добувають дріжджі для приготування напоїв та їжі.

 Але є гриби, що завдають шкоду як людині, так і біосфері людини. 

4,5(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ