М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
EvaTV
EvaTV
28.03.2022 16:29 •  Биология

16. какой размножения является половым? 1).вегетативное размножение 2).генеративное размножение 3).почкование 4).прививка 17. у каких организмов отсутствует мейоз? 1).бактерии 2).грибы 3).растения 4).животные 18. гаметы животных отличаются от соматических (неполовых) клеток 1).наличием жгутиков 2).малой подвижностью 3).вдвое меньшим числом хромосом 4).отсутствием митохондрий 19. наружным зародышевым листком у хордовых животных образованы: 1).скелет 2).желудок 3).нервная трубка 4).сердце. 1. без дыхания могут обходиться: 1).семена растений 2).листья растений 3).споры бактерий 4).гифы грибов. 2. у бактерий в отличие от грибов отсутствует: 1).днк 2).ядро 3).рибосомы 4).мембрана 3. превращать неорганические вещества в органические растения 2).растения и некоторые бактерии 3).растения и грибы 4).растения, грибы и бактерии 4. корни есть у: 1).мхов 2).семенных растений 3).водорослей 4).грибов 5. одноклеточные бывают: 1).только бактерии 2).бактерии и грибы 3).бактерии, грибы и водоросли 4).бактерии, грибы, водоросли и мхи. 7. хвощ лесной может размножаться: 1).семенами 2).спорами 3).делением луковиц 4).кусочками слоевища 8. жгутиковая гамета участвует в половом размножении: 1).мхов 2).покрытосеменных 3).бактерий 4).голосеменных. 9. основу рациона питания северных оленей составляют: 1).злаки 2).папоротники 3).лишайники 4).хвойные. 10. чуму и холеру вызывают: 1).вирусы 2).паразитические простейшие 3).паразитические грибы 4).бактерии. 11. в строительной отрасли россии используется древесина главным образом: 1).двудольных растений 2).однодольных растений 3).голосеменных растений 4).низших растений. 12. наибольшую опасность для деревянных домов представляют: 1).бактерии 2).грибы 3).мхи 4).лишайники

👇
Ответ:
igor4321tryutr
igor4321tryutr
28.03.2022
16)2, 17)1, 18)3, 19)3
1)3; 2),3),4) - 2; 5)3 7)2, 8)1, 9)3, 10)4, 11)3, 12)2
Это 100%!
4,6(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
224678
224678
28.03.2022

1. Назвіть прізвище вченого, який запропонував назву «генетика»:

в) У. Бетсон;

2. Укажіть клітини, у яких можуть виникати мутації:

в) будь-які.

3. Зазначте, як називають межі модифікаційної мінливості ознаки:

г) норма реакції.

4. Укажіть мінливість, яку відносять до спадкової:

в) мутаційна;

5. Зазначте, які мутації спричиняють поліплоїдію:

г) кратне збільшення наборів хромосом.

6. Визначте форму мінливості, яка зумовлює розбіжності у фенотипі однояйцевих близнюків:

б) комбінативна;

7. Укажіть властивості мутацій:

в) можуть успадковуватись;

8. Назвіть джерела комбінативної мінливості:

а) випадкове поєднання гамет при заплідненні;

9. Назвіть прізвище вченого, який увів термін «мутації»:

г) Г. де Фріз.

10. Зазначте властивості модифікацій:

г) визначеність.

11. Назвіть модифікації, які зберігаються протягом усього життя особини:

б) виникають на ранішніх етапах індивідуального розвитку;

Примечание: вопрос не совсем корректен. Любая модификация возникает  и действует до того момента, как действует фактор вызвавший ее.  Однако некоторые модификации могут оставаться в течение всей жизни. Не важно, когда у человека возникнет шрам - в детстве или в зрелом возрасте или в старости. Он не исчезнет, является модификацией и не подходит ни под один вариант предложенных ответов.

12. Укажіть, чим визначається довжина варіаційного ряду:

в) впливом умов довкілля;

13. Зазначте, як називають сукупність генів, розташованих в одній хромосомі:

в) група зчеплення;

14. Назвіть причину порушення зчепленого успадкування певних ознак:

б) кросинговер;

15. Назвіть схрещування особин, які розрізняються різними варіантами двох ознак:

б) дигібридне;

16. Вкажіть місце розташування алельних генів:

а) ідентичні ділянки гомологічних хромосом;

17. Зазначте, чому дорівнює кількість груп зчеплення в каріотипі організмів певного виду:

а) кількості хромосом в гаплоїдному наборі;

18. Визначте умови, за яких усі варіанти генотипу проявляються у фенотипі гібридних особин:

а) повне домінування;

4,8(89 оценок)
Ответ:
dan4ikchannel
dan4ikchannel
28.03.2022

Середовища існування тварин бувають :

Наземно-повітряне, водне, грунтове та у живому організмі (паразитизм).

Водне середовище Внаслідок високої густини води на тіло, що в ній рухається, діє велика сила опору. Полегшує рух водних тварин, зменшуючи опір середовища, обтічна форма тіла і слиз, який виділяють їх покриви. До пересування у воді пристосовані і подібні до лопастей кінцівки багатьох видів водних тварин.

У тварин, що перемішуються в товщі води, густина тіла внаслідок накопичень жиру, наявності міхура, наповненого газами, наближена до густини води. Силу тяжіння, яка діє на них, урівноважує виштовхуюча сила: вода є своєрідною подушкою, що «підпирає» тіла цих тварин.

Наземно-повітряне середовище. Сама назва цього сере­довища свідчить про його неоднорідність. Серед його мешканців є такі, що пристосовані лише до наземного переміщення — вони плазують, бігають, стрибають, лазять, обпираючись на земну поверхню або на рос­лини . Інші тварини можуть пересуватися і в повітрі — літати.

Середовище грунтове. Коливання темпера­тури в ґрунті невеликі, у ньому достатньо органічних речовин (коріння рослин, інші організми), проміжки між його частинками заповнені во­логою і повітрям. Проте вміст кисню в ньому значно менший, ніж у наземно-повітряному середовищі, а вуглекислого газу набагато біль­ше. Ґрунт дуже щільний, і пересуватися в ньому складно. Тому в цьому середовищі переважають одноклітинні і дрібні багатоклітинні тварини, у яких газообмін відбувається через усю поверхню тіла. Видів тварин, що дихають легенями, у ґрунті мало (кроти, польові миші).

У кротів кінцівки пристосовані для риття ходів і нірок, а дощовий черв'як просто «проїдає» ходи в ґрунті.

Паразитизм/Середовище в організмі. Паразитизм - один з типів співіснування організмів. Явище, при якому два та більше організму, не пов'язаних між собою філогенетично, генетично різнорідних - співіснують протягом тривалого часу і при цьому перебувають в антагоністичних відносинах.

Пристосування тварин до прийому їжі/харчування

У вивченні харчових зав'язків розрізняють еврифагію — харчування різноманітною їжею (рослинною й тваринною), стенофагію — харчування однорідною їжею, монофагію — харчування одним видом їжі, поліфагію — харчування різноманітною їжею (всеїдність), зоофагію й фітофагію.

4,4(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ