Внешнее строение рыбы, как в зеркале, отражает особенности жизни в воде. Прежде всего, плотность воды значительно превышает плотность атмосферы. Рыбам приходится преодолевать плотную воду при движении, поэтому абсолютное большинство рыб имеют обтекаюмую форму. За исключением придонных и глубоководных рыб.
Взглянув на рыбу, можно легко доказать, что она при к водной среде обитания. 1) У рыб имеются особые органы передвижения - плавники. Эти органы подойдут для жизни только в водной среде. 2) У рыб имеется скользкая чешуя.
Объяснение:
Аскаридоз. Відноситься до космополітичних видів. Живе у просвіті тонкого кишечнику людини, живиться його вмістом та злущеними клітинами верхнього шару слизової оболонки.
Клінічні прояви аскаридозу виглядають наступним чином: З'являється сухий кашель, коли аскариди потрапляють в легені Через руйнування дрібних капілярів кашель може бути з прожилками крові В легких на цій стадії з'являються різнокаліберні хрипи, які визначаються під час аускультації
Енторобіоз
Головний симптом: свербіж у ділянці анального отвору, особливо вночі, часто викликає безсоння. Інколи — відсутність апетиту, дратівливість, вторинні бактеріальні інфекції шкіри навколо анального отвору. Гострики можуть викликати апендицит або проникати до жіночих статевих органів і викликати запалення.
Зараження людини відбувається при проковтувані яєць гостриків. Гострики в кишечнику живуть тільки 30 днів, і якщо б хворий на ентеробіоз не вносив повторно до свого роту яйця гостриків, то він без медикаментозного лікування звільнився б від гостриків через місяць. До роту яйця заносяться брудними руками з їжею, а також з пилом. У кишечнику людей з яєць звільняються личинки, які через 14 днів перетворюються на дорослих гостриків.
Їх присутність і кількість визначається гігієнічними навичками людей, дотриманням ними правил особистої та громадської гігієни.
1.Основная клетка - нейрон: имеет множество мелких отростков (дендритов), выполняющих функцию приёма импульса, и один длинный (аксон), выполняющий функцию передачи импульсов.
2.Генерацию импульсов может осуществлять как один нейрон,так и несколько нейронов. Объединение нейронов - это вторая особенность строения и физиологии нервной ткани, напрямую связанная с функцией.
И так далее...