М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
znarineozszf8
znarineozszf8
08.09.2022 06:03 •  Биология

Робота води в природі.позитивна руйнівна

👇
Ответ:
EsmaVaida
EsmaVaida
08.09.2022
Руйнівну-потоп, повені, тайфуни, морські землетрусу, шквали, бурі, цунамі, води суші розмивають гірські породи. Творча-жоден живий організм не може існувати без води, люди складаються на 80% з води, гідроелектростанції. У гирлі виникають острівці, які потім з'єднуються, утворюючи рівнину, на якій річка ділиться на рукави. Ця рівнина називається дельтою. Вона є результатом аккумулятивной роботи річок. Льодовикова акумуляція. Аккумулятивная робота льодовика відбувається в області харчування його, де відбувається накопичення снігу і перетворення його в лід. Завдяки аккумулятивной роботі його в області танення відбувається відкладення їм морени і формування моренного рельєфу - пагорби, гряди, западини та інші.
4,7(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Gergoo
Gergoo
08.09.2022
Свойства гена  дискретность — несмешиваемость генов; стабильность сохранять структуру; лабильность многократно мутировать; множественный аллелизм — многие гены существуют в популяции во множестве молекулярных форм; аллельность — в генотипе диплоидных организмов только две формы гена; специфичность — каждый ген кодирует свой признак; плейотропия — множественный эффект гена; экспрессивность — степень выраженности гена в признаке; пенетрантность — частота проявления гена в фенотипе; амплификация — увеличение количества копий гена.
4,5(23 оценок)
Ответ:
lozovskaya2004
lozovskaya2004
08.09.2022
Насамперед ви відзначите, що рослини переважно зелені. Таке забарвлення рослин зумовлене особливим барвником - пігментом хлорофілом. Вам відомо, що саме хлорофіл забезпечує процес фотосинтезу, під час якого рослини вловлюють сонячні промені та засвоюють їхню енергію. Тим самим рослини реалізують свою унікальну властивість: перетворюють сонячну енергію на хімічну енергію створених ними органічних речовин. Інші організми використовують готову органічну речовину, створену рослинами.
Тож серед мешканців нашої планети є організми, які самі створюють органічні речовини з неорганічних. Це - автотрофи. І саме автотрофами є більшість рослин. Є також організми, що не здатні створювати органічні речовини з неорганічних, тому вони споживають уже готові органічні сполуки - живі чи відмерлі частини інших істот. У такий б, раніше чи пізніше, вони отримують запасену рослинами сонячну енергію. Це - гетеротрофи. До них належать гриби, переважна більшість бактерій і тварин. Отже, запам'ятаймо: найхарактернішою рисою рослин є їхня здатність до фотосинтезу.
Важлива роль рослин полягає також в очищенні повітря від забруднення шкідливими речовинами.
4,4(17 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ