Мама голубоглазая, а её родители кареглазые. Такое возможнно только в том случае, если голубой цвет глаз - рецессивный ген. То есть а-голубые глаза, и А - карие.
В таком случае, мама детей - аа, это полчучается когда родители мамы - гетерозиготы(Аа). Ибо у них должен быть как ген доминантй карих глаз, так и рецессивный голубых глаз, с которым в итоге родилась мама Пети, Саши и Маши
P Аа х Аа
F А а
А АА Аа
а Аа аа И вотаа-мама.
Поскольку мама гомозиготна(аа), а у некоторых из детей есть карие глаза - у отца должен бть ген А, но при этом, поскольку один из детей голубоглазый - то второй ген отца должен быть а, иначе будет так:
аа(мама) х АА(папа)
а Аа И в таком случае все дти были бы кареглазые.
Так что, папа у детей Аа.
3)мама и папа.
P аа х Аа
G а х А, а
F1 А а
а Аа аа Это генотипы детей. Аа - генотип Пети и Саши.
Власне хлор в організмі не утворюється. Він потрапляє туди з їжею, наприклад з кухонною сіллю (NaCl). Джерелом хлору, як елемента, є компоненти їжі, що вживається людиною, зокрема, споживана їм в якості смакової приправи кухонна сіль (NaCl). Внутрішньоклітинне середовище побудоване на водній основі. У воді відбувається дисоціація NaCl на Na+ і Cl-. Іони хлору транспортуються з клітин шлунка в його порожнину. Крім того, в зовнішніх мембранах покривних клітин шлунка працює воднево-калієвий насос, який доповнює виділяються аніони хлору (Cl-) катіонами водню (Н+). Там і утворюється соляна кислота (HCl). Організм намагається нейтралізувати ці кислоти максимально швидко, щоб вони не завдали опіків. Соляна кислота в шлунку має строгий рівень концентрації – вона становить 0,3-0,5 % (або 160 ммоль/л).Її склад настільки концентрований, що не будь в шлунковому соку і слизовій оболонці захисних речовин, вона б випалювала власний шлунок. Соляна кислота найбільш слабка з неорганічних кислот.
Объяснение: