М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
JANAAAAAA
JANAAAAAA
27.10.2021 12:21 •  Биология

Какие пары нуклеотидов образуют водородные связи в молекуле днк? 1) адреналин и тимин 2) адреналин и цитозин 3) туанин и тимин 4) урацил и тимин

👇
Ответ:
дагмгп
дагмгп
27.10.2021
   Поправка-не АДРЕНАЛИН, а Аденин. Проведём логическую цепочку: Аденин и Цитозин не связываются между собой водородной связью, так же как и Гуанин-Тимин, Урацил-Тимин.
Есть правило, что между Аденином и Тимином 2 водородные связи. Между Цетозином  и Гуанином 3 водородные связи. Из этого следует что связь бывает только А-Т и Ц-Г. Находим среди наших вариантов одну из этих двух связей и получаем правильный ответ-1.
4,7(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vakhtinanelli
vakhtinanelli
27.10.2021

Земноводные животные играют значительную роль, как в природе, так и для человека. Питаясь насекомыми, приносящими вред растениям, сохраняют урожай культурных растений. Уничтожая многих представителей беспозвоночных животных, контролируют их численность в окружающей среде. Некоторые земноводные (саламандра, жаба-голиаф и др.) используются в пищу. Некоторые являются прекрасными объектами для лабораторных исследований, проводимых учеными-биологами, медиками. Им даже сооружены памятники в Париже и Токио. Многие используются для изготовления лекарств.

Таким образом, земноводные заслуженно нуждаются в охране и заботе о них со стороны человека. Особенно такие виды, как пятнистая саламандра, тритон альпийский, тритон карпатский, лягушка прыткая и др.

4,8(26 оценок)
Ответ:
galihanowa2015
galihanowa2015
27.10.2021
Ланцюг живлення— набір взаємовідношень між різними групами організмів, які визначають послідовність перетворення біомаси й енергії в екосистемі. Наприклад, енергія сонця служить джерелом енергії для рослин, що служать їжею рослиноїдним, які своєю чергою служать їжею для хижаків.

Зазвичай для кожної ланки ланцюжка можна вказати не одне, а декілька інших ланок, пов'язаних з нею відношенням «їжа — споживач». Так, траву їсть не тільки худоба, але й інші тварини, а худоба є їжею не тільки для людини. Встановлення таких зв'язків перетворює харчовий ланцюжок на складнішу структуру — харчову або трофічну мережу.

Розрізняють два типи ланцюгів живлення.

Перший ланцюг живлення (ланцюг виїдання, або пасовищний) розпочинається з рослин. Джерело енергії, за рахунок якої існують усі організми, - Сонце. В процесі фотосинтезу світлова енергія перетворюється ними (перша ланка таких ланцюгів живлення) на хімічну з утворенням органічних сполук. При цьому лише близько 1% світлової енергії, що потрапляє на рослину, переходить у потенціальну енергію органічних речовин; решта розсіюється у вигляді теплоти та відбивається.

Коли тварини поїдають рослини, то інша частина енергії, що міститься в кормах, витрачається на різні процеси життєдіяльності. У середньому в різних ланцюгах живлення лише 10% енергії кормів переходить у новозбудовану речовину тіла тварин.

Травоїдних тварин поїдають хижаки (на цьому і завершується ланцюг виїдання). Приклад такого типу ланцюга живлення: планктонні водорості - планктонні тварини - риби - рибоїдні птахи і м'ясоїдні ссавці. Інший приклад: рослини - комахи - комахоїдні птахи - хижі птахи.

Другий тип ланцюгів живлення розпочинається від рослинних і тваринних решток, екскрементів тварин і йде до дрібних тварин і мікроорганізмів, які ними живляться. В результаті діяльності мікроорганізмів утворюється напіврозщеплена маса - детрит. Такий ланцюг живлення називають ланцюгом розщеплення (детритним).

Кожний ланцюг має розгалуження й ускладнюється наявністю в природі паразитів і над-паразитів. Наприклад, ховрах живиться рослинами, на ньому паразитують блохи, в кишках яких є бактерії, в бактеріях - віруси.

Екологічна піраміда буває трьох типів:

піраміда чисел - показує чисельність окремих організмів на кожному рівні, причому загальне число особин, що беруть участь у ланцюгах живлення, з кожною ланкою зменшується;
піраміда біомаси - кількісне співвідношення органічної речовини; при цьому сумарна маса рослин виявляється більшою, ніж біомаса всіх травоїдних організмів, маса яких, у свою чергу, перевищує масу всіх хижаків;
піраміда енергії (продукції) - кількість енергії в харчах кожного рівня, причому на кожному наступному трофічному рівні кількість біомаси, що утворюється за одиницю часу, більша, ніж на наступному.

Потік енергії на землі-функціонування будья кої живої істоти, що входить до складу біосфери, підтримується необхідним надходженням до неї речовин та енергії (процесом живлення). Його припинення викликає смерть або змушує тимчасово припинити (як під час утворення спор бактеріями) чи максимально загальмувати життєдіяльність (тривала “сплячка” тварин і рослин на період вкрай несприятливих умов довкілля).
4,6(67 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ