М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Sehunjungkook
Sehunjungkook
02.05.2021 18:48 •  Биология

Выясните у всех ли деревьев и кустарников одного вида (бёрёза, дуб, осина и орешник) растущих в разных условях непосредственно (у дороги, в несколько метрах . на опушке, глубоко в лесу, в одинаково ли изменилась окраска листьев и начался листопад

👇
Ответ:
АНОНЯ1478
АНОНЯ1478
02.05.2021
Да растения растущие у дороги сбросили листья быстрей так как листья накопили в себе вредные вещества издаваемые от машин , но время начало листопада зависит от типа растений если листья растения маленькие например как у березы у дуба то они сбросят листья раньше чем деревья у которых площадь листа больше например каштан орех клён
4,4(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
marianachornii
marianachornii
02.05.2021

ответ:В Институте белка РАН в Пущине открылась линия по переработке морских растений для лечебно-профилактического питания. Замдиректора института Вячеслав Сова рассказал, что в фукусе (это разновидность бурых водорослей) есть такой полимер - полисахарид фукоидан. Он уникален, поскольку обладает биологической активностью – может ингибировать вирусы, может быть антисептиком, иммуностимулятором, разжижает кровь, и так далее. Употреблять фукус в пищу в натуральном виде нельзя – сухие водоросли похожи на дрова. Но если его переработать и добавить курагу, чернослив, цедру лимона или соки ягод, он становится ценным и вкусным продуктом.

Объяснение:

4,6(8 оценок)
Ответ:
ЯМС
ЯМС
02.05.2021

Зір — це процес, який дозволяє сприймати форму, розмір і ко­льори оточуючих нас предметів і орієнтуватися серед них. Зір можливий завдяки функції зорового аналізатора, периферичною частиною якого є орган зору — око. До складу зорового аналізато­ра входить також зоровий нерв і зорова зона в корі потиличних частин головного мозку.

Око (oculus) знаходиться в очній ямці — поглибленні лицьо­вої частини черепа. Ззаду і з боків очей знаходиться очне яблуко, яке оточено м'язами, що рухають його. Очне яблуко (bulbus oculi) має кулясту форму і утворено трьома оболонками: зовнішньою — білковою, середньою — судинною і внутрішньою — сітчастою (рис. 113). Зовнішня оболонка надає форму очному яблуку. Спе­реду вона утворює проникну для світла оболонку — рогівку (cornea). Судинна оболонка називається так тому, що вона багата кровоносними судинами. Зсередини вона вистелена темними піг­ментними клітинами. Передня частина судинної оболонки утво­рює райдужку (iris), яка містить пігмент, що зумовлює колір ока. При невеликій кількості пігменту очі світло-сірі або блакитні, при великому — карі або чорні. Між рогівкою та райдужкою зна­ходиться передня камера ока, заповнена рідиною. У райдужці є зіниця (pupilla) (круглий отвір), яка рефлекторно міняє свої роз­міри залежно від інтенсивності освітлення — від 2 мм. при силь­ному до 8 мм. при слабому освітленні. Цю функцію виконують два типи м'язових волокон: радіальні, які розширюють зіницю, і кі­льцеві, які звужують її. Позаду райдужки знаходиться прозорий кришталик (lens), що має форму двоопуклої лінзи. Між райдуж­кою та кришталиком розташована задня камера ока. Кривизна кришталика змінюється за до війкового м'яза, розташо­ваного в передній частині судинної оболонки. Вся внутрішня по­рожнина ока за кришталиком заповнена драглистою масою, яка утворює склоподібне тіло (corpus vitreum). Кришталик і склопо­дібне тіло служить для проведення світлового проміння всередину ока і його заломлення. Сітчаста оболонка прилягає до судинної і вистилає дно ока. Вона складається з двох листків: зовнішнього, що містить пігмент, і внутрішнього, що містить світлочутливі ре­цептори — палички і колби. Палички містять зоровий пігмент — родопсин і сприймають світло при смерковому освітленні.

1 — війковий м'яз; 2 — райдужна оболонка; З — водяниста волога; 4—5 — оптична вісь; 6 — зіниця; 7 — рогівка; 8 — кон'юнктива; 9 — кришталик; 10 — склисте тіло; 11 — білкова оболонка; 12 — судинна оболонка; 13 — сітківка; 14 — зоровий нерв.

Объяснение:


Як функції органу зору повязані за його будовою?
4,5(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ