М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
тома510
тома510
04.08.2021 07:21 •  Биология

Скажите характеристики у класса сосальщиков и ленточных червей

👇
Ответ:
konoplynkoyanoka
konoplynkoyanoka
04.08.2021
Размножение и развитие сосальщика. Оплодотворенные яйца, откладываемые печеночным сосальщиком, из кишечника окончательного хозяина попадают во внешнюю среду (рис. 63). Некоторые из них с дождевой или талой водой оказываются в пруду, реке. Здесь из яиц выходят личинки с ресничками, которые внедряются в тело пресноводной улитки — малого прудовика — промежуточного хозяина сосальщика. Паразитические личинки растут. В их теле образуются зародыши, дающие начало новому поколению личинок. Такое размножение личинок повторяется 2—3 раза. Личинки последнего поколения, имеющие присоски и хвост, покидают прудовика, прикрепляются к водным растениям и превращаются в цисты. Так из одного оплодотворенного яйца сосальщика при благоприятных условиях развивается около 160 цист. Весной коровы, овцы, козы поедают назаливных лугах сочную траву. При этом они могут проглотить цисты сосальщика и стать его окончательными хозяевами.Размножение и развитие ленточных червей. У бычьего цепня последние членики, туго набитые яйцами с развивающимися зародышами, отделяются и с фекалиями хозяина или самостоятельно (благодаря сокращению мыщц) выходят наружу. Каждые сутки во внешнюю среду из тела больного человека выходят до 28 члеников, в каждом из которых находится до 175 000 яиц. Вместе с травой яйца могут проглотить коровы (промежуточный хозяин). В их желудке оболочки яиц растворяются. Вышедшие из них шестикрючные личинки проникают в кровеносные сосуды и с током крови попадают в мышцы. В мышцах личинка превращается в финну — личиночную стадию, имеющую вид пузырька величиной с горошину. При употреблении недостаточно прожаренного или проваренного финнозного мяса в желудке человека из финны выворачивается головка, а сам пузырек переваривается. Из желудка цепень попадает в кишечник, присасывается к его стенке, и от его шейки отрастают членики. Взрослый червь живет в организме человека до 15 лет.
4,4(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vitalia4420
vitalia4420
04.08.2021

синдро́м да́уна — трисомія за 21 хромосомою — генетична аномалія, яку спричинює присутність додаткової хромосоми у 21 парі

такі діти мають 47 хромосом у каріотипі замість звичних 46. їм притаманна характерна зовнішність, підвищена можливість появи певного спектру захворювань (наприклад вроджених вад серцево-судинної системи, набутих вад сенсорної системи, тощо), певна розумова відсталість, через яку має місце повільніший розумовий розвиток на фоні здорових особин та гірша соціальна адаптація.

фактором, який впливає на виникнення цього стану (дисфункція специфічного білка під час ділення генетичного матеріалу) є вік матері - дуже рання або пізня вагітність. якщо вік матері перевищує 40 років ймовірність народження дитини синдромом дауна 1: 100 (статистика в різних джерелах варіюється, має тенденцію до зростання числа випадків). також впливає і вік батька, але в меншій мірі. це пов'язано з тим, що з віком у чоловіків і жінок зростає ймовірність, що в сперматозоїдах і яйцеклітині не буде необхідної кількості хромосомного набору. з цією метою всім жінкам після 35 років під час вагітності рекомендовано проходити перинатальну діагностику.

причиною також може бути спорідненість між батьками, це збільшує ймовірність прояву будь-якого генетичного захворювання

неправильний спосіб життя, шкідливі звички, стреси та перенесені захворювання під час вагітності, впливають на розвиток плоду, та на виникнення синдрому дауна в меньшій ступені.

у момент зачаття відбувається випадковий збій в з'єднанні жіночої і чоловічої хромосом, при цьому виникає зайва копія хромосоми в 21-й парі. внаслідок цього у таких дітей є зовнішні характерні відмінності і особливості в розвитку. хвороба дауна виникає у хлопчиків і дівчаток однаково часто.

фізіологічною причиною розвитку синдрому дауна є збої у хромосомному наборі. при даному синдромі у 21-й хромосомі формується додатковий генетичний матеріал (або на деяких її ділянках). у нормі у людини повинно бути 46 хромосом, а у дітей з даною патологією їх на одну більше (47). варто зазначити, що на розвиток хвороби не впливає екологія, прийом ліків або інші фактори зовнішнього середовища. хромосомні аномалії розвиваються випадково, і виправити їх неможливо.

форми синдрому дауна не у спадок. єдиним винятком може бути транслокаційна форма, яка викликає хромосомні порушення у батьків і може спровокувати патологію у наступного покоління.

4,5(23 оценок)
Ответ:
chesht
chesht
04.08.2021

кров, лімфа і тканинна рідина внутрішнє середовище організму. внутрішнє середовище здійснює зв’язок між усіма органами й клітинами організму, між організмом і навколишнім середовищем. здатність зберігати постійність внутрішнього середовища шляхом саморегуляції називається гомеостазом.

тканинна рідина заповнює простір між клітинами, тканинами й органами. вона утворюється з плазми та є посередником між кров’ю і клітинами. з кровоносних капілярів поживні речовини надходять у тканинну рідину, а потім по градієнту концентрації — у клітини. продукти життєдіяльності клітин через тканинну рідину потрапляють у кров, яка доставляє їх до органів виділення.

кров — вид сполучної тканини.

4,8(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ