М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
skidan2002
skidan2002
29.12.2022 18:43 •  Биология

Какого значение водорослей в природе и в жизни человека?

👇
Ответ:
czar15
czar15
29.12.2022
Значение водорослей в природе и жизни человека. 

Повсеместное распространение водорослей определяет их огромное значение в биосфере и хозяйственной деятельности человека. Благодаря к фотосинтезу они являются основными продуцентами громадного количества органических веществ в водоемах, которые широко используются животными и человеком. 
ЗНАЧЕНИЕ: 
В природе: 
обогащают кислородом атмосферу и гидросферу; 
основной источник органического вещества в водоемах; 
участвуют в самоочищении естественных и сточных вод; 
индикаторы загрязнения и засоления; 
участвуют в круговороте кальция и кремния в почвообразовании; 

В жизни человека: 
Важнейшие компоненты экосистем: пищевые, диетические продукты, источники сырья для получения ве­ществ, необходимых в отраслях промышленности (фармакологической, бумажной, текстильной) , применяются в качестве удобрений.
4,7(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sasavotchel
sasavotchel
29.12.2022

Водоросли – это низшие растения, так как, у данных растений отсутствуют корни, стебло и листья.

Такое нерасчлененное на органы тело водорослей носит название слоевище, или таллом. Тело хламидомонады состоит из целлюлозы клетки. В клетках водорослей содержится хлорофилл, благодаря которому они ассимилировать на свету углекислый газ.

Объяснение:

Водоросли – это низшие растения, так как, у данных растений отсутствуют корни, стебло и листья.

Такое нерасчлененное на органы тело водорослей носит название слоевище, или таллом. Тело хламидомонады состоит из целлюлозы клетки. В клетках водорослей содержится хлорофилл, благодаря которому они ассимилировать на свету углекислый газ.

4,4(65 оценок)
Ответ:
LEST98
LEST98
29.12.2022

Людині здається, що вона бачить всі предмети, які потрапляють в поле зору, проте це не так. У наших очах є спеціальна зона, позбавлена ​​світлових рецепторів, яка називається «сліпа пляма». Вона присутня у всіх людей, а також хребетних тварин, птахів і риб. Розташування даних «плям» може різнитися залежно від індивідуальної будови очей. Сітківка влаштована нерівномірно. У самому центрі очного дна розташовується невелике заглиблення - центральна ямка, яка є місцем найкращого бачення. Навколо неї знаходиться спеціальна жовта пляма, що відповідає за якість денного зору. Це ділянка найкращого колірного сприйняття, поблизу якого сконцентрована найбільша кількість колб, що відповідають за розпізнавання кольорів. У міру віддалення їх стає менше, в той час як кількість паличок, які призначені для сутінкового зору і визначення форми, збільшується. На деякій відстані від жовтої плями розташовується і так звана «сліпе пляма». Вона не приймає участі в зоровому процесі, однак служить для створення нуль-кольору, який використовується для порівняння колірних відчуттів. Крім того, за «сліпою плямою» розташовується ще більш далека периферія, що забезпечує загальне сприйняття картинки. Вона виконує функцію своєрідного тла для поля ясного зору. Дана зона є неймовірно чутливою до світлових сигналів, які виходять від рухомих об'єктів. Біологічно цей процес має величезний сенс в боротьбі за існування.

Тобто, функції "сліпої плями":

- створення нуль-кольору для порівняння колірних відчуттів, які передає сітківка;

- уловлювання загальної картини світлових сигналів, що виходять від рухомих об'єктів (за рахунок дальньої периферії).

Багато хто задається питанням, чому людина бачить цілісну картину при наявності «сліпих зон»? Відповідь досить проста. Мозок отримує інформацію, якої бракує від другого ока і «добудовує» зображення таким чином, що ми не бачимо дефектів. В інтернеті представлені прості і цікаві вправи, що дозволяють перевірити наявність «сліпої плями» в домашніх умовах.

4,4(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ