М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bratdrug27p09mj2
bratdrug27p09mj2
17.09.2022 03:45 •  Биология

Зробіть будь ласка проект з основи здоров*я за 9 клас"вплив чинників ризику на репродуктивне здоро*я"

👇
Ответ:
Kseniya20071
Kseniya20071
17.09.2022

Останні десятиріччя характеризуються несприятливою демографічною ситуацією, яка набула сталого характеру. Сучасне буття населення України супроводжується глибоким порушенням механізму його відтворення, погіршенням не лише кількісних, а й якісних характеристик.

Особливе занепокоєння викликає відсутність ознак демовідтворення, що створює певну небезпеку для держави. Згідно з останніми даними ВООЗ Україна займає останнє місце серед країн Євросоюзу за показником природного приросту населення. Звичайно, така ситуація зумовлена особливостями репродуктивної поведінки та репродуктивної мотивації населення (системи дій, відносин та психічного стану особи, що спонукає її до потреби в дітях), яка залежить від економічного та соціальнопсихологічного стану населення держави. Суттєве значення у виконанні дітородної функції має і стан репродуктивного здоров"я.

Формування репродуктивної системи - процес тривалий і складний.

Адже, за визначенням ВООЗ, репродуктивне здоров"я - це стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя, а не просто відсутність хвороб репродуктивної системи та її порушень. Здоров"я жінки і його невід"ємний компонент - репродуктивне здоров"я - значною мірою визначається умовами її розвитку в утробі матері, в період новонародженості, дитинстві та підлітковому віці.

А нині, лише за даними офіційної статистики, майже кожна третя дитина з"являється на світ з відхиленнями в стані здоров"я, а 27 із кожної тисячі народжуються з вродженими вадами. Значне навантаження з проблем репродуктивного здоров"я припадає на дітей підліткового віку та молодь. Згідно з класифікацією ВООЗ термін "підлітки" включає осіб 10-19 років, "молодь" - 15-24 років, "молоді люди" - у віці між 10 та 24 роками.

В підлітковому періоді відбувається біологічний розвиток, починаючи з пубертатного періоду до повної репродуктивної зрілості, а також психологічний розвиток від пізнавальних і емоційних типів дитячого віку до таких дорослої людини і перехід від дитячого стану повної соціально-економічної залежності до будь-якого виду відносної незалежності. 

4,4(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
katenok1706
katenok1706
17.09.2022
Межвидовая борьба- это борьба между особями различных видов. Особенно упорная борьба за существование существует между организмами, которые принадлежат к близким видам: 1) серая крыса вытесняет черную, 2) дрозд деряба вызывает уменьшение численности певчего дрозда (в Шотландии) , 3) в России таракан пруссак вытесняет черного таракана, 2. Внутривидовая борьба-это борьба между особями одного вида. Самый напряженный вид борьбы. Потому что у представителей одного и того же вида претензии к существованию одинаковые.. .
примеры: 1) борьба за самок у парнокопытных (оленей) 2) борьба за пищу ворон (более сильная ворона заклюет слабую) 3) борьба за солнечный свет у растений, например одуванчиков
4,6(70 оценок)
Ответ:
vvvtalik3
vvvtalik3
17.09.2022
Ракообразные- водные членистоногие, органами дыхания которых являются жабры.
Как и все членистоногие, ракообразные имеют твердый покров, основу которого составляет органическое вещество - хитин. Этот легкий, но твердый хитиновый покров защищает мягкие части тела животного. Кроме того он служит наружным скелетом.
Тело ракообразных подразделяется на два отдела : массивную головогрудь и более плоское членистое брюшко .
Головогрудь состоит из двух частей : передней ( головной) и задней ( грудной) , неподвижно сросшихся между собой.
Самки внешне отличаются от самцов. У самок члениеи брюшка заметно шире, чем глловогрудь. У ракообразных происходит линька.
Глаза рака сложные. Зрение мозаичное.
Длинные усики служат органами осязания и обоняния. В основании усиков находится орган равновесия и слуха
4,8(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ