М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
сонечка281006
сонечка281006
06.10.2020 15:54 •  Биология

Относительность адаптаций у хамелеона.

👇
Ответ:
Срочный103
Срочный103
06.10.2020
Адаптаціями називаються пристосування організмів упродовж багатьох поколінь до певних умов середовища, що змінюються; вони забезпечують виживання і розмноження організмів у цих умовах. Під адаптаціями розуміють також процес вироблення пристосованості до конкретних умов середовища. Адаптації завжди мають відносний характер: пристосування до одних умов середовища перестає діяти за інших умов. Адаптація виникає й розвивається під дією основних факторів органічної еволюції-мінливості, спадковості й добору, природного або штучного. Форми прояву адаптацій надзвичайно різноманітні. За рівнем організації адаптації поділяють на організмові (генотипні, онтогенетичні), популяційно-видові й біоценотичні. Організмові адаптації охоплюють всю різноманітність морфологічних, фізіологічних, біохімічних, етологічних ознак особин: захисне забарвлення, мімікрія (маскування, наслідування), коадаптації (взаємні пристосування органів для виконання нормальної роботи).span> До популяційно-видових адаптацій належать різні типи конгруенцій, рівень мутабельності, внутрішньовидовий поліморфізм, гетерозиготність, певна щільність популяцій, рівень плодючості тощо. Конгруенціями називаються взаємопристосування особин, які виникають в результаті внутрішньовидових відносин (відповідність будови органів матері і дитини, апаратів розмноження самців і самок, спільне добування їжі хижаками). До біоценотичних адаптацій належать взаємовідносини між видами у біогеоценозах. За масштабом адаптації поділяють на спеціалізовані і загальні. Через спеціалізовані адаптації організм вирішує конкретні завдання у вузьколокальних умовах життя виду (будова язика в мурахоїда у зв'язку з живленням мурашками, пристосування хамелеона (рис. 2.20) до життя на деревах). Загальні адаптації придатні для широкого спектру умов середовища і характерні для великих таксонів (фотосинтез, аеробне дихання, дво-, три- і чотирикамерне серце у різних класів хребетних).     Рис. 2.20. Хамелеон (Сhаmаеlео сhаmаеlеоп).   За характером змін розрізняють адаптації з ускладненням і адаптації зі спрощенням морфофізіологічної організації. Так, паразитизм веде до спрощення і редукції ряду органів. Перехід до активного життя, навпаки, зв’язаний з розвитком і диференціацією ряду важливих органів нападу і захисту.
4,6(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
иван1159
иван1159
06.10.2020

Половое размножение - процесс слияния мужской и женской половых клеток - гамет. Смысл - объединение генетической информации родительских особей. Характерно для эукариотических организмов (грибы, растения, животные).

Типы полового процесса:

Конъюгация - половой процесс у инфузории туфельки. Копуляция - разновидность полового процесса (клетки сливаются и образуют зиготу).

Мейоз

Мейоз - это вид деления клетки, при котором из диплоидных клеток образуются гаплоидные. Нужен для того, чтобы дочерний организм имел генетический аппарат. 2 деления:генетический материал и цитоплазма. Удвоение ДНК - 1 раз.

1 деление: редукционное

Результат: образуются две клетки с уменьшенным вдвое числом хромосом.

2 деление: эквационное

Результат: образуются 4 клетки с ординарным набором хромосом. Формирование зрелых половых клеток.

Кроссинговер - это явление обмена участками гомологичных хромосом во время конъюгации.

4,5(47 оценок)
Ответ:
Daasshha1
Daasshha1
06.10.2020

немембранні:(рибосоми , клітинний центр )

Двомембранні(мітохондрій, пластиди )

Одномембранні ( ендоплазматична сітка , Апарат Гольджі , лізосоми , вакуолі )

Органели руху ( псевдоподії , війки , джгутики )

Функції

Рибосоми - синтез білків

клітинний центр - бере участь у поділі клітин

Мітохондрія - синтез АТФ

Пластиди - фотосинтез

Ендоплазматична сітка - синтез ліпідів , вуглеводів , транспорт білків які синтезуються в рибосомах

Гольджі - синтез вуглеводів , утворення лізосом, відновлення мембрани .

Лізосоми -здійснюють внутрішньоклітинне травлення

Вакуолі - запас, підтримання гомеостазу, в клітинах рослин

4,7(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ