Консументы - потребители. Они могут быть и хищниками, могут и гетеротрофами. а продуценты - это растения. Они не могут поедать друг друга, т.е. могут быть производителями лишь первого порядка. И они в большинстве своем автотрофы. Короче, Цветок не может съесть другой цветок, т.е. потребить его, а мышь и лиса, потребляющие кислород от этих самых цветков легко могут взаимодействовать - лиса съест мышь.
мышь - консумент 1 порядка, лиса - 2.
Естественный биоценоз - открытая саорегулирующаяся система с длинными цепями питания и осуществляющая круговорот веществ.
В Искусственных биоценозах все регулирется человеком, а, значит, при упущении с его стороны (недостаточной обработке против вредителей) следует их массовое размножение. В ест. биоцинозе все гармонично - вредителей истребляют птицы и всем всего хватает - это вытекает из закона пирамиды биомасс и энергии...
ответ:Нервова система — цілісна морфологічна і функціональна сукупність різних взаємопов'язаних нервових структур, яка спільно з гуморальною системою забезпечує взаємопов'язану регуляцію діяльності усіх систем організму та реакцію на зміну умов внутрішнього та зовнішнього середовища. Нервова система діє як інтегративна, зв'язуючи в єдине ціле чутливість, рухову активність та роботу інших регуляторних систем, наприклад, як ендокринна та імунна системи.
У більшості тварин нервова система складається з двох частин — центральної та периферичної. Центральна нервова система хребетних (зокрема людини) складається з головного та спинного мозку. Периферична нервова система складається з сенсорних нейронів, сукупностей нейронів, що називаються ганглії, та нервів, що сполучають їх між собою та з центральною нервовою системою.
Нерви залежно від складу їхніх волокон поділяють на чутливі, рухові і змішані. Чутливі нерви містять доцентрові волокна, рухові — відцентрові волокна, а змішані — обидва види нервових волокон. Багато нервів та їхніх розгалужень на периферії крім нервових волокон мають нервові вузли (ганглії). Вони складаються з нейронів, відростки яких входять до складу нервів, та їхніх розгалужень (нервові сплетення).
Объяснение: