М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vikamolchanova1
vikamolchanova1
01.01.2020 19:22 •  Биология

Пыльца у цветовых растений формируются 1семязачатке 2рыльце пестика 3тычинках 4 завязи пестика обьясните свой ответ

👇
Ответ:
karp22rus2
karp22rus2
01.01.2020
Пыльца цветковых растений формируется в тычинках
4,8(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VarLen20005
VarLen20005
01.01.2020

які особливості будови скелета ссавців? скелет ссавців загалом нагадує скелет плазунів, однак має і низку відмінностей. збільшилися розміри мозкової частини черепа, що пов'язано зі збільшенням розмірів головного мозку. крім того, ссавці мають масивні щелепи. вони гризуть та пережовують їжу за зубів, які містяться у спеціальних лунках щелеп. у цих тварин розвивається кісткове піднебіння, яке додатково зміцнює стінки ротової та носової порож­нин і відокремлює носову порожнину від ротової.

хребет поділений на шийний, грудний, попереко­вий, крижовий та хвостовий відділи. шийний відділ хребта майже всіх ссавців утворений сімома хребця­ми (винятком є лише деякі тропічні види, як-от лінивці, що мають 6-10 хребців). якою б не була дов­жина шиї - довгою, як у жирафа, або майже невираженою, як у крота чи дельфіна, - кількість шийних хребців у цих видів тварин однакова, різна тільки їхня довжина. до хребців грудного відділу приєднані ребра, які разом з грудиною утворюють грудну клітку. хребці поперекового відділу масивні й на відміну від плазунів мають лише зачатки ребер. хребці крижового відділу зростаються між собою. до крижів приростають кістки таза. довжина хвостового відділу залежить від кількості хребців, які входять до його складу (від трьох до кількох десятків).

скелет кінцівок та їхніх поясів нагадує скелет інших наземних хребетних. у поясі перед­ніх кінцівок більшості ссавців нерозвинені воронячі кістки приростають до лопаток. ключиці добре розви­нені у тих тварин, чиї передні кінцівки здатні до різноманітних і складних рухів (наприклад, у мавп). ключиці слабко розвинені або їх взагалі немає у тва­рин, передні кінцівки яких рухаються лише в одній площині, паралельній поздовжній осі тіла (наприклад, у копитних, здатних до швидкого бігу).

через те що ссавці живуть у різноманітних умовах, їхні кінцівки можуть бути видозмінені. так, у водя­них ссавців (ластоногі, китоподібні) передні кінцівки, як вам уже відомо, перетворилися на ласти, у ру­кокрилих - на крила. у тварин, здатних до швидкого бігу (вовчі, котячі, парнокопитні, непарнокопитні), кістки кисті та стопи розташовані більш-менш вертикально. тому вони під час руху спираються лише на пальці.

що собою становить мускулатура ссавців? муску­латура ссавців добре розвинена і диференційована. особливий куполоподібний м'яз - діафрагма - ділить порожнину тіла на дві частини: грудну (в ній розта­шовані серце та легені) та черевну (в ній міститься кишечник, травні залози, нирки тощо). добре розвинені м'язи спини, кінцівок та їхніх поясів, а також жуйні м’язи.

4,8(73 оценок)
Ответ:
Надя8686
Надя8686
01.01.2020

Безусловно, перед всеми нами остро предстала проблема бездомных собак. Из-за халатной деятельности человека на улицах с течением десятилетий появлялось всё больше и больше бродячих животных, а сейчас эта проблема достигла катастрофических масштабов. В некоторых городах и сёлах улицы полностью переполнены бездомными животными. Во-первых, это крайне не гуманно. В большинстве случаев по нашей вине собаки должны выживать: рыскать в поисках еды на свалках, иметь самые ужасные места, где можно переспать или позаботиться о стае, а также сражаться с тяжёлыми климатическими условиями - дождь, снег, град, низкие температуры и так далее. Всё это приводит к тому, что жизнь собак превращается в мучение. К тому же, не стоит забывать, что собаки - хищники, и могут представлять какую-никакую опасность человеку (зачастую это в крайне редких ситуациях).

На данный момент в проекте у государственных служб запланирована масса мероприятий для решения данной проблемы. Но вот то, что лично я могу предложить для уменьшения численности бродячих собак:

1. В скором времени необходимо отстроить приюты. Специальные службы будут забирать с улиц бродячих животных и доставлять их в специализированные места пребывания. Там за ними будут наблюдать волонтёры или специальные сотрудники: мыть, кормить, поить, играть с собаками и всё в этом роде.

2. Нельзя выбрасывать на улицу своих животных. Вы должны знать, что собака, живущая у вас в доме - полностью ваша ответственность. Если животное чем-то вам не угодило, то не стоит сразу же лишать её дома и выкидывать на улицу. Стоит лишь прибегнуть к обычным гуманным методам воспитания, и всё исправится. Но если же во о удалении собаки с места жительства встал очень остро, то её необходимо сдать в приют, где о ней позаботятся.

4,5(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ