М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Wogk
Wogk
20.02.2022 11:18 •  Биология

1.корень-орган почвенного питания растений, роль в выполнении этой функции состоит в а) поглощении углекислого газа из окружающей среды б) выделение кислорода в окружающую среду в) поглощении воды и минеральных веществ г) поглощение органических веществ из окружающей среды

👇
Ответ:
MasterGameTV1
MasterGameTV1
20.02.2022
Я думаю что ответ а-мое реш-е
4,8(30 оценок)
Ответ:
Lapka298
Lapka298
20.02.2022
Корень поглощает воду и минеральные вещества (ответ В)
4,6(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sofiagatsenko
Sofiagatsenko
20.02.2022
1. у растений имеется 2 корневой системы:
стержневая- это один четко выраженный главный корень
мочковатая- это множественное разветвление боковых и придаточных корней.
корень выполняет функции: 1)всасывает из почвы минеральные вещества и проводит их вверх к листьям
2)удерживает растение в земле.
2. органические вещества растение получает с листьев, ведь там происходит процесс фотосинтеза, в ходе которого образуються готовые органические вещества, которые далее разносятся по всему растению
3. корень всасывает с почвы неорганические вещества, это: вода и минеральные соли
4,8(56 оценок)
Ответ:
Zayka1231
Zayka1231
20.02.2022

Безпека ГМО

Чи безпечні ГМО? Дискусії з цього приводу не вщухають. Потенційні ризики, пов'язані з використанням ГМО, зводяться, в основному, до таких:

1) небезпека їжі, приготованої з ГМО, пов'язана з імовірним впливом введених генів на здоров'я людини;
2) руйнування природних екосистем і порушення екологічної рівноваги при масовому відкритому культивуванні трансгенних рослин.

На жаль, противники ГМО не можуть обґрунтувати свої побоювання на більш-менш пристойному науковому рівні, оскільки кількість коректних наукових робіт, які стосуються теми безпеки ГМО, досить обмежена. Пов'язано це з труднощами об'єктивної та коректної постановки експериментів з дослідження безпеки. Вчені - біохіміки, фізіологи і молекулярні біологи рослин Національної академії наук США і ще 11-ти наукових спільнот з різних країн світу - стверджують, що з наукової точки зору не існує ніякої відмінності між рослинами, отриманими з використанням генної інженерії і рослинами, виведеними традиційними методами селекції при культивуванні їх на полях і використанні у виробництві, оскільки сам метод отримання трансгенних рослин не викликає ніяких побоювань. Саме тому проблеми безпеки та застосування ГМО повинні вирішуватися на рівні індивідуального продукту - за до різних тестів, які підтверджують відповідність досліджуваної продукції існуючим стандартам і нормам.

Небезпека вживання ГМО в їжу: проблема алергії

Іноді доводиться чути, що ГМО можуть викликати алергію. Спробуємо спочатку розібратися, що таке алергія. Ми вже знаємо, що вся їжа, яку ми їмо, розкладається в нашому кишечнику до простих складових, основних молекул. Звичайно, чужорідні білки не можуть розщепитися на складові частини миттєво - це відбувається поступово, в міру просування по травному тракту. Деякі великі білки, які містяться в нашій їжі, здатні викликати алергічну реакцію у чутливих до них людей.

4,4(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ