М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Strelkov18
Strelkov18
16.07.2022 04:27 •  Биология

Мини сочинение на тему "сезонные явления в природе"

👇
Ответ:
SchillerAlice
SchillerAlice
16.07.2022
Я тоже сезон хочу((( мот простаивает. завтра прогревать пойду)
4,8(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Объяснение:

Результаты поиска

Выделенное описание из Интернета

Размножение улиток Ахатины — это улитки-гермафродиты, то есть у них нет разделения на самцов и самок. Для размножения достаточно двух половозрелых особей одного вида. Оплодотворение всегда внутреннее.

Во время размножения самцы головоногих моллюсков одним из щупалец достают из-за "пазухи" (из мантийной полости) упакованную в пакеты сперму ' и переносят ее в мантийную полость самки. Лишь осьминоги-аргонавты поступают несколько иначе. У них щупальце самостоятельно, без самца, исполняет супружеские обязанности.

4,4(55 оценок)
Ответ:
jskzva1
jskzva1
16.07.2022

Агресивна поведінка у тварин — дії тварини, спрямовані проти іншої тварини з метою її залякування, придушення волі або нанесення їй фізичних травм. Зазвичай агресивна поведінка розглядається як складова частина внутрішньовидового агоністичного поводження, але іноді говорять і про агресивність хижака стосовно жертви тощо Так, пташеня медоуказчика в перші години після вилуплення з яйця вбивають пташеняти птаха-хазяїна, у гнізді якого він вивівся. Внутрішньовидова агресія сприяє формуванню ієрархії при високій щільності популяції і територіальності при низькій її щільності. Часто агресивна поведінка виявляється вже на ранніх стадіях онтогенезу (наприклад, у личинок паразитичних перепончатокрилих, що вступають у смертоносні бійки один з одним). Агресивна поведінка пташеняти в багатьох видів хижих птахів (сов в, чапель і ін.) приводить до знищення молодшого з них (каїнізм), а іноді — і до поїдання його побратимами (канібалізм). На ґрунті агресивної поведінки можливо також дітовбивство (інфантицид) у чайкових птахів, хижих ссавців (леви), гризунів (ховрашки) і т. д При захисті групової територ гається колективна агресивна поведінка хазяїнів стосовно чужинців. В багатьох випадках агресивна поведінка стимулюється статевими гормонами.

Объяснение:

4,5(14 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ