Кімнатна муха не може харчуватися твердою їжею, тому вона повинна поглинати її в рідкому вигляді. Ротовий апарат цієї комахи чудово підходить для такого живлення. Це хоботок смоктального типу.
Кімнатна муха харчується в основному екскрементами, тухлим м'ясом і гнилими рослинними залишками. Все це муха споживає в напіврідкому стані, оскільки перш ніж приступити до їди, вона випускає на неї травні соки. Разом з їжею до кишечника цієї комахи потрапляють різні мікроорганізми. Хвороботворні бактерії в її кишечнику не гинуть, тому, коли муха обробляє їжу своїми травними соками, разом з ними назовні виділяються цілком життєздатні мікроорганізми.
Так вони потрапляють на продукти харчування або кухонне начиння, звідки згодом переносяться в організм людини. Кімнатні мухи поширюють бактеріальні і вірусні захворювання. Щоб уникнути зараження, необхідно дотримуватись правил гігієни.
1. Вещество – продукт жизнедеятельности дрожжевых клеток. вегетативного размножения дрожжевых клеток. 3. Грибы, получающие питание за счет других живых организмов. 4. Совместное взаимовыгодное существование, например осины и подосиновика. 5. Плесневый гриб сапрофит, растущий, например, на хлебе. 6. Гриб, широко культивируемый в искусственно созданных условиях. 7. Второе название грибокорня. 8. Вещество, образующее клеточную оболочку гриба. 9. Особые клетки, с которых грибы размножаются. 10. Второе название грибницы. 11. Микроскопические грибы с клетками шарообразной формы, питающиеся растворами глюкозы. 12. Плесневый гриб, в присутствии которого погибают болезнетворные бактерии 13. Самый ядовитый гриб 14. Как называется тело гриба 15. Как называются грибы у которых нижняя поверхность шляпки состоит из пластинок