М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Karamy33
Karamy33
16.03.2023 16:14 •  Биология

От чего зависит содержание эритроцитов у различных групп животных.заранее

👇
Ответ:
sweater22weather
sweater22weather
16.03.2023
Эритроциты — наиболее многочисленная группа форменных элементов крови. Эритроциты млекопитающих — это безъядерные структуры, имеющие форму двояковогнутых дисков. Эта особенность формы эритроцитов отчетливо различима в мазках крови. Так, в мазках крови у эритроцитов различают бледную область в центре, окруженную более темным кольцом. Такая неравномерность окрашивания связана с двоякой вогнутостью эритроцита при горизонтальном положении его на предметном стекле: более тонкая центральная область окра
шивается бледнее, более толстая, периферическая — интенсивнее. Центральная бледная зона легко различима в эритроцитах у собак, менее заметна —у кошек и лошадей. Двояковогнутая форма обеспечивает эритроцитам выполнение их основной функции — перенос газов, так как при такой форме поверхность диффузии увеличивается, а расстояние диффузии уменьшается. Кроме того, благодаря своей форме эритроциты обладают большей к обратимой деформации при прохождении через узкие изогнутые капилляры. В условиях нормы эти эритроциты никогда не оставляют кровеносную систему, исключение составляет красная пульпа селезенки, в которой имеются участки незамкнутости кровеносных сосудов. Большая часть эритроцитов (66 %) имеют форму двояковогнутого диска. При этом возможны и другие формы эритроцитов: в виде шапочки — стоматоциты (18,5%), округлые с шипиками — эхиноциты (5,7%), округлые, гладкие — сфероциты (4,2 %) и другие. Изменение формы эритроцита по сравнению с самой распространенной называется пойкилоцитозом.

От чего зависит содержание эритроцитов у различных групп животных.заранее
4,5(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
M7ila
M7ila
16.03.2023

Рефлекс- автоматична цілісна стереотипна реакція організму на певний подразник, на зміни зовнішнього середовища або внутрішнього стану, яка здійснюється при обов'язковій участі центральної нервової системи.

Живлення рослин - процес поглинання і засвоєння рослинами поживних речовин, необхідних для підтримання їх життєдіяльності. Живлення є частиною заг. обміну речовин рослинного організму. За характером живлення рослини поділяють на гетеротрофи і автотрофи

Виділення - процеси, які утворюются в ході обміну речовин в клітинах тіла при розщепленні органічних енерговмісних речовин. Цю функцію виконують як спеціалізовані видільні органи, так і інші органи чи системи, для яких видільна функція може бути побічною, другорядною.

Ферменти- органічні каталізатори білкової або РНК природи, що утворюються в живих організмах. Прискорюють біохімічні реакції як in vivo, так і in vitro. Можуть мати від одного до кількох поліпептидних ланцюгів — субодиниць з високою молекулярною масою.

4,6(22 оценок)
Ответ:
vikaplmplmpl
vikaplmplmpl
16.03.2023

1.

Рефлекс (біологія) - найпростіша несвідома реакція організму на роздратування рецепторів.

Рефлекс (рефлекс) в оптиці і образотворчому мистецтві - ефект відбитого світла, що виникає в тих випадках, коли на предмет або його частина падає відсвіт від навколишніх об'єктів.

2.

Живлення рослин та Живлення тварин — надходження в організм і засвоєння ним речовин, необхідних для забезпечення енергетичних витрат, будови і відновлення тканин. Поживні речовини потрапляють до організму тварин з їжею.

Живлення річок і озер — поверхневі (дощові, снігові і льодовикові) та підземні води, що надходять в річки і озера.

3.

Ви́ділення (екскреція) — процеси, які утворюются в ході обміну речовин в клітинах тіла при розщепленні органічних енерговмісних речовин. Цю функцію виконують як спеціалізовані видільні органи, так і інші органи чи системи, для яких видільна функція може бути побічною, другорядною.

4.Ферме́нти, або ензи́ми — органічні каталізатори білкової або РНК природи, що утворюються в живих організмах. Прискорюють біохімічні реакції як in vivo, так і in vitro. Можуть мати від одного до кількох поліпептидних ланцюгів — субодиниць з високою молекулярною масою (від десятка тисяч до кількох мільйонів).

4,7(83 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ