М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MrBOPOH
MrBOPOH
11.10.2022 02:23 •  Биология

Митоз является основным размножения организмов? 1. бактерий и животных 2. бактерий и простейших 3. растений и простейших 4. растений и животных

👇
Ответ:
Egor162007
Egor162007
11.10.2022
2. бактерий и простейших
...
4,6(88 оценок)
Ответ:
Митоз-это деление клеток любого живого существа 
поэтому 1 
4,5(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dariagumennik
dariagumennik
11.10.2022
ответ:
Могут быть наследственные и ненаследственные формы изменчивости. Как это можно понять по названиям, наследственная изменчивость передается по наследству, а ненаследственные - нет. К наследственным можно отнести следующие виды:

1) Мутационная - доминантная или рецессивная, летальные или полулетальные, генеративные или соматические.

2) Комбинативная - обмен гомолгичными участками гомологичных хромосом или в результате независимого расхождения хромосом.

3) Коррелятивная возникает при связываний нескольких признаков к одному гену.

При ненаследственных формах изменчивости гентоип не меняется, а изменения происходят только на уровне фенотипа.
Удачи
4,6(36 оценок)
Ответ:
TAYL0RSWIFT
TAYL0RSWIFT
11.10.2022
1. Вони містять у своєму складі лише один з типів нуклеїнових кислот: або рибонуклеїнової кислоти (РНК), або дезоксирибонуклеїнову (ДНК), - а все клітинні організми, в тому числі і найпримітивніші бактерії, містять і ДНК, і РНК одночасно.

2. Не володіють власним обміном речовин, мають дуже обмежену кількість ферментів. Для розмноження використовують обмін речовин клітини - господаря, її ферменти і енергію.

3. Можуть існувати як внутрішньоклітинні паразити і не розмножуються поза клітинами тих організмів, в яких паразитують.

Віруси не розмножуються на штучних поживних середовищах - вони надто перебірливі в їжі. Звичайний м'ясний бульйон, який влаштовує більшість бактерій, для вірусів не годиться. Їм потрібні живі клітини, і не будь-які, а строго визначені. Як і інші організми, віруси спроможні до розмноження. Віруси мають спадковістю.. Спадкові ознаки вірусів можна враховувати по спектрі хазяїв і симптомам що викликаються захворювань, а також по специфічності імунних реакцій природних хазяїв або штучних иммунизирует експериментальних тварин. Сума цих ознак дозволяє чітко визначити спадкові властивості будь-якого вірусу, і навіть більше - його різновидів, що мають чіткі генетичні маркери, наприклад: нейротропностью деяких вірусів грипу і т.п. Мінливість є інший стороною спадкоємності, і в цьому відношенні віруси подібні всім іншим організмам, що населяють нашу планету. При цьому у вірусів можна гати як генетичну мінливість, пов'язану зі зміною спадкової речовини, так і фенотипическую мінливість, пов'язану з проявом того самого генотипу в різних умовах.
4,4(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ