М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
angelina2005hs
angelina2005hs
11.02.2021 09:18 •  Биология

Уживотных какого типа центральная нервная система имеет трубчатое строение и распологается ближе к спинной поверхности тела?

👇
Ответ:
FullDown
FullDown
11.02.2021
 Хордовые — тип вторичноротых животных, для которых характерно наличие мезодермального осевого скелета в виде хорды, которая у высших форм заменяется позвоночником. По строению и функции нервной системы тип хордовых занимает высшее место среди животных.
4,7(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DinamikDj
DinamikDj
11.02.2021
Рак річковий - органи чуття. добре розвинені. на голові — пара коротеньких і довгих вусиків (органи нюху і дотику), пара складних (фасеткових) очей. очі містяться на рухомих стебельцях. фасеткові очі з великої кількості простих вічок. у річкового рака їх понад 3 тисячі. схожі вони на колодязь, стінки якого з пігментних клітин, що поглинають світло, а на дні розташовані світлочутливі рецептори (сітківка). на поверхні вічок розташовані хітинові прозорі кришталики (заломлюють світло). загальне зображення утворюється з часток зображень вічок. такий зір називається мозаїчним. у коротеньких вусиків в основі розміщений орган слуху і рівноваги. органи рівноваги мають вигляд мішечка з чутливими щетинками, на які тиснуть при зміні положення тіла піщинки. органи смаку розміщені на ротових кінцівках. головогруди вкриті великою кількістю чутливих волосків (можливо виконують функцію органів дотику і хімічного чуття). хрущ травневий - сприймають форму та колір предметів за ­гою складних фасеткових очей, хімічні речовини, механіч­ний тиск, вологість повітря, звукові коливання, температуру навколишнього середовища завдяки наявності різних орга­нів чуття. володіють досконалою системою хімічних сигна­лів — виділяють та сприймають феромони (речовини, що пе­ сигнали особинам свого виду) та аломони (речовини, що сигнали особинам інших видів). окунь річковий - на загостреному передньому кінці голови міститься рот з губами(орган смаку), на верхній частині голови видно дві пари невеликих отворів — ніздрі, які ведуть до органа нюху. з боків голови є двоє великих очей (орган зору) плавці. вигинаючи сплюснуте з боків тіло і хвіст то вправо, то вліво, окунь рухається вперед. у плаванні велику роль віді­грають плавці. кожний з них складається з тонкої шкірної пере­тинки, що підтримується кістковими плавцевими променями (орган дотику)
4,8(26 оценок)
Ответ:
steeg99
steeg99
11.02.2021

Потому что в экологии, то есть в науке, изучающей условия существования живых организмов, взаимоотношения между живыми организмами и средой их обитания существует так называемая экологическая пирамида, то есть отношения между продуцентами, консументами и редуцентами в экосистеме. Продуценты (например растения) продуцируют биомассу используя солнечную энергию, консументы (травоядные) ее поглощают и растут для консументов (хищники) первого, второго и т.д. уровня. Померших хищников редуценты превращают в питательные вещества для продуцентов. И все по circulum vitae (жизненному кругу) крутится не один миллиард лет. 
Продуценты это в основном растительные организмы (царство (Plantae или лат. Vegetabilia) ), консументы это в основном животные (царство Animalia или Metazoa) а редуценты это грибы и бактерии (Bacteria и Fungi или Mycota)

4,4(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ