В тілі риби розрізняють три відділи: голову, тулуб і хвіст. Органи руху — плавці: парні — грудні та черевні, непарні — спинний, хвостовий та анальний. Хвостовий плавець служить для поступального руху і виконує роль руля. Парні плавці забезпечують збереження рівноваги тіла, повороти, переміщення у вертикальному напрямку в товщі води. Усе тіло риб, за винятком голови, вкрите кістковою лускою. Шкіра має багато залоз, що виділяють слиз, який зменшує тертя об воду і захищає покриви від проникнення бактерій. Кровоносна система риб замкнена. Одне коло кровообігу. Серце двокамерне. Венозна кров із серця поступає в зябра, де насичується киснем, а потім у всі органи тіла. Кров розносить поживні речовини, здійснює газообмін. Серце скорочується рідко — 20 ударів за хвилину. Обмін речовин відбувається повільно, тому температура тіла риб залежить від зовнішнього середовища. Риби є холоднокровними тваринами. Риби дихають розчиненим у воді киснем, орган дихання — зябра. Справа і зліва в стінці глотки є 6—7 зябрових щілин. Вони підтримуються зябровими дугами, на яких розміщені зяброві пелюстки. Зверху зябра прикриті зябровими кришками. Кровоносні судини утворюють густу сітку капілярів. Газообмін відбувається в капілярах зябрових пелюсток. Частково в газообміні бере участь плавальний міхур. Плавальний міхур — це виріст кишечника, заповнений сумішшю газів. Він характерний лише для кісткових риб. Очі не мають повік, риби бачать на невелику відстань. Ніздрі не сполучені з глоткою, а ведуть у замкнений мішок, де містяться рецептори нюху. Смакові рецептори розташовані в ротовій порожнині, а також на всій поверхні тіла, так само, як і рецептори 1 дотику. У товщі черепа риби розташоване внутрішнє вухо, не сполучене з зовнішнім середовищем. Для риб характерний нерест — певна послідовність безумовних рефлексів (інстинкт) та фізіологічних процесів, спрямованих на розмноження. Під час нересту самки виділяють ікринки, а самці поливають їх молоками, що містять сперматозоїди. Отже, у кісткових риб гається зовнішнє запліднення.
Объяснение:
1. Знакомьтесь это мой воображаемый друг Тиабалду. Это чёрный комочек шерсти с полосатыми руками и ногами и живёт он в моём шкафу, но вы не волнуйтесь он добрый и дружелюбный он веселит меня, когда мне грустно и мне в домашних делах. Он разговаривает со мной, когда мне не спится. Мне с ним весело, когда я дома сижу очень долго одна, а родители все время на работе. Он не оставляет меня одну и все время мне с уроками. Я хочу их отложить на потом, но он не разрешает этого делать, поэтому я все уроки доделываю до конца. Недавно у него был день рождения и я ему подарила шапочку.
Вот такой вот он Тиабалду!
2.Общество в первую очередь нужна для того чтобы развиваться и находить общий язык с людьми. И ещё потому человек биосоциальное существо. И поэтому только в обществе он может стать человеком (если его восп. например собаки, он будет ходить на четвереньках и лаять, а не говорить, сами наверняка видели по ТВ), плюс к тому же без общения можно сойти с ума.Общество делает человека человеком, а люди позволяют существовать обществу, это называется симбиоз.
прокариот сам выделяет пищу а эукариот нет